P0

Spyglys

Prasilošę neis į prekybos centrą* (1)

Spyglys
2023-02-10


Taip mūsų miestelio Finansų ir ekonomikos komiteto posėdžio metu pareiškė Rimantas Taraškevičius. Po tokio pareiškimo šiek tiek nustebęs komitetas pritarė spendimo projektui leisti prekybos centre „Arena” įsteigti lošimų organizavimo vietą.

Tik viena Ela Andrejeva, ilgokai padelsusi, balsavo prieš. Matyt, politikei, baigiančiai kadenciją, pagailo prekybos centro: dar ims ir bankrutuos – kur tada kokią drapanėlę ar varškės nusipirksi?

Na, o Spyglys iki šiol suka galvą, ką čia ta lakia fraze labiausiai patyręs miesto Tarybos narys norėjo pasakyti? Jis už kazino ar už prekybos centrą?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.


  2023-02-10

  Vienas komentaras apie “Prasilošę neis į prekybos centrą*”

  1. AvatarSpygliui (IP: 84.15.182.163)

   Ar pats supranti ką parašei?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt