P0

Kriminalai ir nelaimės

Vasario 16-ąją važinėjo smarkiai girti

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-02-17


Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai laisvadieniu esančią vasario 16-ąją sulaikė net tris gerokai išgėrusius vairuotojus. Dar vienas toks įkliuvo jau po vidurnakčio.

Pirmasis iš girtuoklių sulaikytas prieš 10 val. Gargžduose, Pramonės gatvėje. Automobilį „Peugeot” vairavusiam 46-erių  vyrui buvo nustatytas 2,77 prom.

Dar tu tokie pažeidėjai buvo nustatyti Kretingos rajone. Apie 10.20 val. Kretingos rajone, Rūdaičių kaime, buvo sustabdytas automobilis „Nissan Almera”, kurį vairavo 1970 m. gimęs vyras. Pastarasis „įpūtė” 1,87 prom. 15 val. Kūlupėnų kaime „Toyota RAW 4″ vairuotojai (gim. 1966 m.) nustatytas 2,57 prom. neblaivumas.

O jau naktį į penktadienį, apie 0.40 val., Klaipėdoje, Audros g., buvo sustabdytas įtartinai manevravęs automobilis „Audi”, kurį vairavo 32-iejų pilietis. Jam nustatytas 2,44 prom. girtumas.


  2023-02-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt