P0

Spyglys

Uosto direkcija gyvena dar 1905 metų ritmu*

Spyglys
2023-02-18


Tapusi akcine bendrove Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija susipainiojo laike: pradėjo viešai skelbti dokumentus apie tai, ką pirko dar praėjusio amžiaus pačioje pradžioje – 1905 metais.

Tiesa, tuo metu tai buvo Mėmelio miesto uostas, o LR viešųjų pirkimų pirkimų įstatymas dar parašytas nebuvo. Kaip nebuvo ir pačios LR.

Spyglio moralas: geriau vėliau negu niekada. Tauta turi žinoti, kaip ir už kiek valstybės valdoma bendrovė, keliaudama laike, pramogauja, kokiomis banko kortelėmis naudojasi.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.


  2023-02-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt