P0

Kultūra

Kviečia pasinerti į virtualią realybę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-02-20


Klaipėdos miesto Imanuelio Kanto bibliotekoje įgyvendinamas projektas „Virtuali Klaipėda: istorija ne gąsdina, o kuria“. Tai šiuolaikinių technologijų projektas, orientuotas į virtualios realybės turinio kūrimą ir kultūros paveldo pažinimą, jaunosios kartos įgūdžių ugdymą, įgyvendinant virtualios realybės ir 3D animacijos sprendimus.

Visi kviečiami apsilankyti Jaunimo bibliotekoje ir išbandyti jėgas virtualios realybės pabėgimo kambaryje. Virtualios realybės akiniai leis įžengti į dar nepažintą pasaulį, kur lauks I. Kanto išminties ir istorijos faktais paremti galvosūkiai. Žaidimo trukmė – 15–30 min.

Taip pat galėsite sukurti savo virtualų pasaulį. „VRKantu“ – tai kūrybinės vienos dienos dirbtuvės, kurių metu pasitelkdami „CoSpaces“ platformą lavinama vaizduotė: kuriama istorija (ar net svajonių pasaulis) ir viskas perkeliama į virtualią erdvę. Užsiėmimai vyks Jaunimo bibliotekoje antradieniais ir penktadieniais nuo 15 val.

Būtina registracija – registruotis gali visi nuo 12 metų. Informacijai, klausimams: el. p. jaunimas@biblioteka.lt, tel. (8 46) 314728, socialiniame tinkle „Facebook“ – Jaunimo biblioteka. Yra galimybė registruotis privatiems užsiėmimams šeimos, draugų ar kt. grupėms.


  2023-02-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt