P0

Kultūra

Bibliotekos padalinio 40-mečiui – bendruomenės popietė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-02-21


Vasario 27 d., pirmadienį, 17 val. Klaipėdos Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Miško padalinyje (Kretingos g. 61) vyks bendruomenės šventinė popietė Miško bibliotekos 40-mečiui paminėti.

Įsimintinas šventės akimirkas dovanos Justas Aleknavičius, LMTA Klaipėdos fakulteto teatro ir renginių režisūros studentas, fleita gros Akvilina Gaubienė.

Bėgant metams biblioteka keitėsi, augo ne tik skaitytojai, bet ir bibliotekos paslaugų spektras nuo skaitymo skatinimo iki įvairių kultūrinių, informacinių, švietėjiškų edukacijų.

Šiandien biblioteka – moderni, atvira, jauki erdvė, kurioje padarytas kapitalinis patalpų remontas, laikantis tvarumo principų.

„Mums svarbu žinių dalinimasis, knygų ir kitų daiktų išsaugojimas bei prikėlimas „antram gyvenimui“, jų funkcionalumas, estetika. Noriu pasidžiaugti, kad renovuotame Miško padalinyje visos senos knygų lentynos profesionaliai atnaujintos darbščiomis bibliotekos darbuotojų Sauliaus ir Artūro rankomis“, – pranešime pažymi bibliotekos direktorė Bronislava Lauciuvienė.

Tik įžengus į biblioteką žvilgsnį traukia aukštos „knygų sienos“. Čia 17 tūkst. egz. knygų ir kitų spaudinių, nauji baldai, šviesios patalpos bendruomenės susitikimams, renginiams, skaitymui, viešajai interneto prieigai, laisvalaikio praleidimui, kultūrinėms edukacijoms.

Yra atskira erdvė vaikams ir jaunimui.

Svarbiausia – bibliotekoje dirbančios draugiškos bibliotekininkės Roma ir Angelė laukia visų lankytojų, ir mažų ir didelių, užsukant į jaukią knygų salelę.


  2023-02-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt