P0

Spyglys

Razbadauskas susipyko su Petrošiumi?* (5)

Spyglys
2023-02-21


Spyglio draugai pasigedo bendrų kandidato į Klaipėdos merus Audriaus Petrošiaus plakatų gatvėse su konservatorių sąrašo vedėju Artūru Razbadausku. Sako, rinkimų kampanijos pradžioje vienos toks kabojo, bet greitai buvo nuimtas. O ir FB nei vienas, nei kitas bendromis asmenukėmis nebesipuikuoja.

Dabar Audrius plakatuose puikuojasi su kitais asmenimis. O su Artūru – ne. Gal Artūras Audriui pasirodė nesąs toks geras bachuras, kaip iš pradžių atrodė? Be to, kiti konservatoriai šnypščia, kad tas su jais nedraugauja. O deputato mandatą jau praktiškai turi.

Deja, Spyglys šį kartą atsakymo į tokį klausimą neturi. Jis atsiras po rinkimų. Mat tada paaiškės, kas su kuo išties draugauja. Jeigu Artūrui bus paranku, tai su Audriumi draugaus. Bent iki Seimo rinkimų. Arba rektoriaus. Arba tos sukergtos ligoninės vado rinkimų pabaigos. Kas žino…

Bet kuriuo atveju, reikia prisiminti seno beduinų išminčiaus Spyglio moralą: vieną kartą ką nors išdavęs, išduos dar nekart.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.


  2023-02-21

  5 komentarai “Razbadauskas susipyko su Petrošiumi?*”

  1. AvatarVytautas (IP: 90.131.43.86)

   pažiūrêkite kokia to skűrą keičiančio Razbadausko alga ir viską suprasite… Petrošius irgi nori tokios!? Politikuoja kiauras dienas ir krauna sau valdiškus daugiau nei 158.000 Eur per metus. Normaliai?? Ne versle, o valdiškame darbe! Kiek čia per mėnesį išeina??? Padėkite suskaičiuoti kokia to rektoriaus alga: https://www.vrk.lt/kandidatai-2023-sav?srcUrl=/rinkimai/1304/rnk1630/kandidatai/savKandidatasTurtoPajDekl_rkndId-2429348.html

  2. AvatarJ.P. (IP: 83.176.161.77)

   Petrošius ir Razbadauskas ,kaip liaudyje yra sakoma ,padaryti pagal vieną kurpalį

  3. AvatarGal (IP: 78.57.195.63)

   Gal dėl to, kad Girskienė ir lygtais dar kažkas iš tarybos pradėjo šūkauti, kad Razbadauskas per daug lenda į politiką, ir kad dar konsultuoja kaip gydytojas. Atseit KU rektorius turi dirbti tik rektorium. Dabar kažkam šukauti naudinga, ypač Girskienei.

  4. Avatardeja (IP: 83.171.17.62)

   bet rektorius jau yra pabuvojęs partijose ir pas Paksą ir pas Gražulį, su Grubliausku komitete ir visur davęs pažadus būti “iki mirties” pabūdavo iki perbėgimo kitur. Konservatorius apskritai Petrošius palaidos, nes nei jis pats konservatorius, nei jo pažiūros, o jau komandą surinko visisiškai nustumdamas tikruosius Klaipėdos konservatorius į dugną. Nuolat balsuodavau už TS-LKD, bet šį kartą balsą dovanosiu liberalų sąjūdžiui, nes konservatoriai Klaipėdoje MIRĖ.

  5. Avatarne taip (IP: 193.219.76.238)

   Šmeižtas ir tiek, Jie neperskiriami nei universitete, nei mieste

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt