Palangoje – Ukrainos palaikymo akcija „Mes esame kartu“

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-02-22

Vasario 24 d., penktadienį, 17.30 val., palangiškių ir ukrainiečių bendruomenės kviečiamos susitikti Jūratės ir Kastyčio skvere prie Palangos tilto bei dalyvauti Ukrainos palaikymo akcijoje „Mes esame kartu“. Vieningai parodykime, jog esame kartu su Ukrainos piliečiais, kurie jau metus kovoja už savo ir visų mūsų laisvę.

Akcijos metu Palangoje apsistoję ukrainiečiai – Senosios gimnazijos gimnazistai – skaitys eiles apie laisvę lietuvių kalba, į susirinkusiuosius kreipsis ukrainiečių bendruomenės „Sodyba“ pirmininkė Irina Holoborodko bei bendruomenės „Palangos santarvė“ pirmininkė Daina Eimanavičienė. 

Vėliau visi akcijos dalyviai bus pakviesti ant jūros tilto susikibti rankomis, taip parodant palaikymą ir vienybę su Ukraina. Ši akimirka bus įamžinta bendroje nuotraukoje, kuria kviesime dalintis socialiniuose tinkluose.

Akcijos dalyviai kviečiami pasipuošti Lietuvos ir Ukrainos šalių atributika.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Fotoreportažai, Regionas

Palangiškiai kūrinius dedikavo miesto gimtadieniui

Ant drobės ir ant šilko tapyti paveikslai, parimęs rūpintojėlis, koliažai iš jūros bangų nugludintų medžių atplaišų ir šakų, išmoningais raštais išmargintos kojinės, pirštinės ir net suknios, papuošimai šventiniam stalui – nuo Velykinių margučių iki zuikučių - visas šis grožis trečiadienio popietę pristatytas Palangos miesto savivaldybės administracijos pastato antrojo ir trečiojo aukštų fojė.
2018-04-04
Skaityti daugiau

Regionas

Palangos dailininkų linkėjimai Lietuvai

Dvidešimt penktąsias gyvavimo metines šiemet minėsianti kurorto dailininkus vienijanti Palangos kūrybinė grupė „Mostas“ pasveikino šimto metų valstybingumo atgavimo jubiliejų švenčiančią Lietuvą – ...
2018-03-19
Skaityti daugiau

Mums rašo

Atviras Lietuvos pajūrio bendruomenių laiškas dėl išorinio uosto projekto

Mes, žemiau pasirašę Lietuvos pajūrio bendruomenių atstovai, suprantame Klaipėdos jūrų uosto plėtros svarbą visos šalies ekonomikai. Mes vertiname Klaipėdos valstybinio jūrų ...
2018-01-12
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This