P0

Spyglys

Kuri sąskaita bus didesnė?*

Spyglys
2023-02-23


Spyglys daro prielaidą, kad jei ne jo ilgas liežuvis, tai „Atviroje Klaipėdoje” per šią rinkimų kampaniją būtų nepalyginamai daugiau politinės reklamos tekstų ir gražiai nugrimuotų įvairių kandidatų veidelių. Kita vertus, juk pati „Atvira Klaipėda” jį pasikvietė, nesiprašė jis į svečius, tai patys ir kalti.

Guosdamas kolegas atviriečius Spyglys sako, kad nėra to blogo, kas neišeitų į gerą, juk užtat čia nerasi tokių neaiškių skaitytojams politikų pateikiamų sąskaitų kaip, pavyzdžiui, pas kitus kolegas.

Spyglys prisipažįsta, jog naudojasi jis kartais tais QR kodais, bet dabar kažkaip nedrįsta išbandyti, katra sąskaita bus didesnė – tų, kurie ištikimi, ar tų, kurie patyrę ir atsakingi. Palauks jis gal kovo 5-osios, po jos bus aišku ir be tų QR kodų.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.


  2023-02-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt