P0

Kriminalai ir nelaimės

Nustatytas prostitutes galimai apiplėšęs vyras (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-02-23


Uostamiesčio teisėsaugos pareigūnai, atliekantys ikiteisminį tyrimą dėl prostitutėms peiliu grasinusio ir jas apiplėšusio vyro, pavyko nustatyti įtariamąjį šiuo nusikaltimu.

Anot prokuratūros pranešimo, 33-iejų vyras vasario 3 dieną, apsimetęs prostitutės paslaugų norinčiu klientu, pateko į moters nuomojamą butą Klaipėdoje ir grasindamas dujų balionėliu bei peiliu pareikalavo atiduoti jam pinigus. Manoma, jog tas pats vyras vasario 9 d. ir 20 d. tokiu pat būdu įsibrovė ir apiplėšė dar dvi intymias paslaugas teikiančias užsienietes. Iš moterų buvo pavogti jų mobilieji telefonai ir grynieji pinigai. Tyrimo duomenimis, padaryta turtinė žala viršija kelis tūkstančius eurų.

Tyrimui vadovaujanti prokurorė kreipėsi į teismą dėl kardomosios priemonės skyrimo įtariamajam. Teismui tenkinus prokurorės prašymą, jam paskirta intensyvi priežiūra 6 mėnesiams, įpareigojant jį dėvėti apykoję.

Tam, kas apiplėšė įsibrovęs į patalpą arba panaudojęs nešaunamąjį ginklą, peilį ar kitą specialiai žmogui sužaloti pritaikytą daiktą, Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą iki septynerių metų.


  2023-02-23

  Vienas komentaras apie “Nustatytas prostitutes galimai apiplėšęs vyras”

  1. AvatarKlaipēdietē (IP: 82.145.208.65)

   Gerai padarē kad apiplēšē prostitūes,kadangi policija jų tinkamai nebaudžia,pilietis nubaudē pats.Mažiau prostitučių bus ,tipo policija neįleida į portalus ,nemato kokia veikla verčiasi,nebent nenori matyt .Tie kas turi tvarkyt Klaipēdoj prostitucijos tinkla tikriausiai dirba su rožiniais akiniais.”tipo nieko nematau,nieko nežinau”.Tas prostitutes už dziunzių ant šakų pakabint tegu varnos šiknas lesinēja.Teisēsauga nelabai tvarko,pilietiškas žmogus sutvarkē.ŠAUNUOLIS.Nebausti reikia žmogų už landynēs suradima ,o girti ir premija skirti.Jei taip pilietiški žmonēs atskleistu daugiau narkomanu landynes,prostitučių .jų nebeliktu.Dar karta žmogus vertas pagirimo,nereikia su subine pinigus uždirbinēti,o gal kitaip uždirbti tos plaštakēs nesugeba.ŠAUNUOLIS žmogelis,kad apšvarino jas.Linčo teismas.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt