P0

Politika

Baigiami platinti pranešimai apie rinkimus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-02-24


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) praneša, jog šį savaitgalį rinkėjams bus baigti platinti pranešimai apie rinkimus. Teigiama, esą dauguma pranešimų jau yra pasiekę rinkėjų namus.

Saugant rinkėjų asmens duomenis, pranešimai apie rinkimus nebėra vardiniai ir platinami įmetant juos į rinkėjų pašto dėžutes.

Tokiu atveju, jei informacinio pranešimo apie rinkimus negavo, rinkėjas jį gali suformuoti ir atsispausdinti pats Rinkėjo puslapyje.

Jeigu dėl kokių nors priežasčių pranešimas apie rinkimus dar nepasiekė rinkėjo pašto dėžutės, balsuoti jis vis tiek turi teisę. Atkreipiamas dėmesys, kad rinkimų dienomis balsuoti į apylinkes atvykusiems rinkėjams pranešimo apie rinkimus atsinešti nebūtina.

Vienintelis dokumentas, kurio prireiks, kad rinkėjas galėtų balsuoti, yra rinkėjo asmens dokumentas.

Savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose teisę balsuoti turintiems Europos Sąjungos valstybių narių piliečiams taip pat reikia atsinešti ir laikiną leidimą gyventi Lietuvoje. Kitų valstybių piliečiai turėtų pateikti dokumentą, patvirtinantį teisę nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje.

Kurioje apylinkėje rinkėjui reikėtų balsuoti, galima sužinoti paskambinus trumpuoju informacijos apie rinkimus telefonu 1855 (skambinant iš kai kurių operatorių tinklų, skambučiai gali būti apmokestinti).

Kaip sužinoti savo rinkimų apylinkės adresą, rinkėjai gali čia.

Savivaldybių tarybų ir merų rinkimai vyks kovo 5 dieną.


  2023-02-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt