P0

Sportas

Klaipėdos universitete – laisvalaikio sporto studijų programa su krepšinio specializacija (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-02-24


Klaipėdos universitetas kartu su Lietuvos krepšinio federacija (LKF) uostamiestyje rengs profesionalius krepšinio specialistus. Tai numatančią sutartį stebint tūkstantinei krepšinio sirgalių auditorijai ketvirtadienio vakarą „Švyturio” arenoje pasirašė LKF prezidentas Vydas Gedvilas ir Klaipėdos universiteto rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas.

Studijų programos įgyvendinimo partneriai – LKF ir Viešoji įstaiga „International Basketball University“ sutartimi įsipareigojo aktyviai dalyvauti rengiant Laisvalaikio sporto programos krepšinio specializacijos turinį, perkeliant į jį naujausias pasaulio krepšinio specialistų rengimo technologijas bei praktikas, konsultuoti universiteto specialistus, dalintis žiniomis su studijuojančiaisiais, prisidėti prie studentų praktikų organizavimo.

Laisvalaikio sporto studijų programa su krepšinio specializacija startuos jau šių metų rugsėjį, priėmimas į ją, planuojama, prasidės birželio 1-ąją. Studijų programą pasirinkusieji jaunuoliai be bendrųjų sporto trenerio kvalifikacijai reikalingų dalykų gilinsis į jaunųjų ir pažengusiųjų krepšininkų rengimo technologijas, krepšininkų judesių valdymo, mokymo ir treniravimo aspektus, psichologinius treniruočių organizavimo veiksnius ir kt.

„Krepšinio specialistų kabutėse Lietuvoje turime pilnas arenas, tačiau mūsų ir partnerių tikslas – rengti aukščiausios kvalifikacijos vaikų krepšinio trenerius, kurių rinkoje labai trūksta, o esamiems neretai stinga žinių apie naujausias ugdymo technologijas, darbo su vaikais psichologinius ypatumus. Sieksime kokybišku turiniu užpildyti šią nišą“,- teigia KU Sveikatos mokslų fakulteto Sporto, rekreacijos ir turizmo katedros vedėja prof. Asta Šarkauskienė.

Laisvalaikio sporto programa – vienintelė tokia bakalauro studijų programa Lietuvoje, kurią baigę studentai įgyja sporto bakalauro kvalifikacinį laipsnį ir pedagogo profesinę kvalifikaciją. Studijos trunka 4 metus. Po jų absolventai laukiami sporto mokyklose, klubuose, aktyvaus žmonių laisvalaikio organizavimo įstaigose.


  2023-02-24

  2 komentarai “Klaipėdos universitete – laisvalaikio sporto studijų programa su krepšinio specializacija”

  1. Avatarkuria darbo vietas (IP: 46.114.6.109)

   kur techniniai mokslai . . .

  2. AvatarAnonimas (IP: 88.118.160.21)

   gal geriau KU rengtų kortų ar kavos tirščių būrėjų bakalaurus

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt