P0

Sportas

Pristatė knygą „Krepšinis Klaipėdoje“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-02-24


Ketvirtadienio vakarą Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos skaitykloje visuomenei buvo pristatyta knyga „Krepšinis Klaipėdoje“.

Susirinkusiesiems knygą pristatė kūrybinė grupė – knygos sudarytojas Algirdas Plungė ir jo konsultantai – buvęs garsus Klaipėdos krepšininkas, Lietuvos krepšinio federacijos vadovas Valentinas Greičiūnas, Klaipėdos sportininkų namų sporto istorikas Algirdas Vaicekauskas bei sporto žurnalistas Paulius Matulevičius.

Organizatorių nuotr.

Renginyje dalyvavę Lietuvos krepšinio federacijos vadovai – prezidentas Vydas Gedvilas, Lietuvos krepšinio federacijos viceprezidentas Rimantas Cibauskas ir Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas pabrėžė, kad iki šiol taip kruopščiai ir išsamiai aprašytos vieno miesto krepšinio istorijos nebuvo regėję.

„Tai tarsi Klaipėdos krepšinio enciklopedija. Džiaugiamės, kad klaipėdiečiai rodo tokias iniciatyvas, myli ir vertina krepšinį. Klaipėda mūsų šalies krepšiniui per daugelį metų davė labai daug ir iki šiol krepšiniui yra labai svarbus miestas“, – pabrėžė V. Gedvilas.

Į pristatymą susirinkę klaipėdiečiai ir miesto svečiai knygos „Krepšinis Klaipėdoje“ kūrybinės grupės buvo maloniai nustebinti – kiekvienam dalyvavusiam padovanojo po knygos egzempliorių.

Šis leidinys, skirtas Lietuvos krepšinio šimtmečiui, Klaipėdos sportininkų namų ir Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokyklos komandos buvo išleistas dar praėjusių metų pabaigoje, o plačiajai visuomenei pristatytas jau ne pirmą kartą – dar sausio mėnesį Klaipėdos sportininkų namuose su šia knyga susipažino Klaipėdos krepšinio bendruomenė ir miesto valdžios atstovai.

Reportažą apie knygos pristatymą parengė legendinės krepšinio laidos „Krepšinio pasaulyje“ kūrėjas žurnalistas Vidas Mačiulis. Reportažą per televiziją apie tai bus galima išvysti kovo pradžioje.

Knyga „Krepšinis Klaipėdoje“ – tai pirmasis mūsų miesto leidinys apie krepšinį, aprėpiantis tokį ilgą laikotarpį ir šlovingą šios sporto šakos mūsų miesto istoriją.

Knyga „Krepšinis Klaipėdoje“ dalyvauja Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos organizuojamame konkurse „Klaipėdos knyga 2022“ ir pretenduoja tapti populiariausia ir gražiausia „Klaipėdos knyga 2022“.

Rengėjai kviečiame dalyvauti ir balsuoti už šią knygą.


  2023-02-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt