P0

Regionas

Jubiliejiniam Gargždų gimtadieniui – naujas miesto ženklas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-02-27


Šie metai Gargždams ir visiems jų gyventojams ypatingi – miestas švenčia 770-ąjį jubiliejų ir yra vienas iš seniausių Lietuvos miestų. Šia proga buvo sukurtas specialus ženklas, kviečiantis įkvėpti istorijos ir drauge ją kurti.

„Jau kuris laikas gargždiškius ir miesto svečius skvere prieš autobusų stotį pasitinka užrašas „Gargždai 770“, o iš arčiau matyti ir specialus miesto jubiliejui kurtas ženklas. Jo simbolika – baltiška ir pristato keturių kultūrų, keturių vandenų sinergiją, Gargždų istoriją. Kiekvienas esame jos dalis ir nepaliaujamai kuriame ateities kartoms“, – pranešime pažymi Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Miesto istorija prasidėjo pirmuoju paminėjimu istoriniuose šaltiniuose 1253-iaisias ir vėliau buvo lydėta tiek skaudžių, tiek džiugių įvykių.

Teigiama, jog pasitinkant ir švenčiant 770-ąjį Gargždų jubiliejų, mieste vyks daugybė įdomių renginių. Gyventojai kviečiami visus tapti miesto istorijos dalimi – kurti instaliacijas, organizuoti parodas, konferencijas ar kitus renginius, kurie atspindėtų temą „Gargždai 770 – Įkvėpti istorijos”.


  2023-02-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt