Klaipėdoje balotiruojasi ir mafijos kandidatas* (9)

Spyglys
Spyglys
2023-02-28

Spyglys mano, kad, vargu, ar galima ginčytis dėl to, kad šie savivaldos rinkimai Klaipėdoje yra patys įdomiausi nuo pat nepriklausomybės atkūrimo.

Juk kandidatų yra visokiam skoniui – nuo teisų už apgaulingą apskaitą ir karinės tarnybos vengimą iki paraudonavusių dar visai neseniai amžinais liberalais atrodžiusių personalijų. Nuo šaltibarščių spalvą pamėgusių žaliųjų valstiečių iki Klaipėdą užimti sugalvojusių žemaitaičių.

Anądien Spyglys pastebėjo, kad šiuose rinkimuose yra net kandidatų, neslepiančių, jog jie priklauso mafijai. Ir ne bet kokiai, o updeitintai iki Artmafijos lygio. Kas tas yra, Spyglio jau neklauskit.

Spyglys supranta tik vieną labai aiškų perspėjimą – jei šis kandidatas nesulauks reikiamo kiekio balsų, balsavusieji neteisingai gali būti pačirškinti kaip reikiant.

O kad šis kandidatas yra tikrai rimtas ir su juo neverta juokauti, Spyglys kaip įrodymą prideda keletą senovės laikais užfiksuotų video įrodymų.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.
Žymos: | | | | | |

Komentarai (9):

Atsakymai į “Klaipėdoje balotiruojasi ir mafijos kandidatas*”: 9

 1. Klausimėlis parašė:

  Vitkaus tokie puikūs protingi tėvai (mamytė – jau amžiną atilsį), na ir kaip tas sūnelis toks pasidarė?

 2. Aaaa parašė:

  O kas cia naujo kas tas ]Puteikis ir visi kiti tik laiku nuo teismo nuslydo?

 3. O, varge. parašė:

  Tikras 36 dydžio „Rembo”, tikras vyriškumo etalonas su plonu cypiančiu balseliu…

 4. negerbėja parašė:

  Nėra žodžių, kvepia desperacija, bet kokiom priemonėm į valdžią, nes jaučia, kad artėja pabaaaiga… Labai neskanu.

 5. Marija parašė:

  nieko nuostabaus, viena ponia kandidatuoja, kuri palaiko glaudžius ryšius su buvusio Jedinstvos lyderio dukterimi ir dabar sėkmingai trina savo sėdynę seime….pas mus kažkoks brėdas dedasi valstybėje.

 6. nesuprantu parašė:

  kas už tokį dar gali balsuoti,nulis šansų jam

 7. Lauris R parašė:

  Koke laisvės partija ten narkomanų ir iškrypeliu partiją psihiniu ligonių juos reike uždaryti į psihiatrine ligonine gyditi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Klaipėdos valdžios mobingas verčia girtuokliauti?*

Per metus net trys Klaipėdos miesto viešojo sektoriaus vadovės turėjo atsisveikinti su valdiškomis pareigomis dėl nederamų santykių su alkoholiu.  Pirmoji ...
2024-05-25
Skaityti daugiau

Spyglys

Reorganizaciją pradėjo nuo Transporto skyriaus vedėjo*

Prasidėjo… Nors Klaipėdos savivaldybės reorganizacija dar neprasidėjo, Transporto skyriaus vedėjas jau pažemintas pareigose. Nors savivaldybės interneto puslapyje tebeskelbiama, kad Rimantas ...
2024-05-24
Skaityti daugiau

Spyglys

Tapęs taksistu ėmė gerintis Gintarui Neniškiui*

Spyglys trečiadienį dar kartą įsitikino, kaip žmogui keistis niekada nevėlu. Tai pademonstravo ne kas kitas, o jo mylimiausias deputatas Vidmantas ...
2024-05-22
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This