P0

Švietimas

Pauliaus Lindenau mokymo centrui – pramonininkų dėmesys (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-01


Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras, rengiantis specialistus inžinerinei pramonei, jūrai, uostui, laivų statybos ir remonto bei atsinaujinančios energetikos sektoriams, sulaukė Klaipėdos pramonininkų asociacijos dėmesio.

Svečiai domėjosi, kaip sekasi pritraukti jaunimą rinktis inžinerines ir su jūra, transportu, energetika susijusias specialybes, kokiose praktinio mokymo bazėse jaunuoliai tobulina savo įgūdžius. Taip pat aptarta vizija Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centrui tapti Vakarų Lietuvos regiono inžinerinių kompetencijų centru.

Pernai centras buvo priimtas į Klaipėdos pramonininkų asociacijos narių gretas. Šiuo metu asociacija vienija daugiau kaip pusšimtį Klaipėdos krašto privataus ir valstybinio kapitalo įmonių, jūrinio komplekso, baldų, lengvosios, maisto, kitų pramonės šakų įmonių, bankų ir kitų organizacijų. Jose dirba daugiau kaip 8500 darbuotojų.

„Vienas svarbiausių mūsų tikslų – atsižvelgti į šiandieninius darbo rinkos poreikius ir rengti tokius specialistus, kokių labiausiai reikia pramonei ir verslui. Nuolat bendraujame su partneriais, jaučiame jų palaikymą ir ryžtą priimti mūsų centro moksleivius į profesines praktikas, atverti jiems plačias galimybes pasisemti žinių ir įgūdžių. Labai džiaugiamės, kad Klaipėdos pramonininkų asociacijos narius, esamus partnerius ir potencialius darbdavius galėjome supažindinti su mūsų mokyklos specifika, atverti praktinio mokymo bazes, pristatyti savo ateities planus dar labiau stiprinti inžinerinių profesijų sektorių”, – pranešime pažymi Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro direktorius dr. Egidijus Skarbalius.

INFORMACIJA

Šiuo metu Pauliaus Lindenau mokymo centras rengia atsinaujinančios energetikos įrenginių montuotojus, jūreivius, laivo virėjus (kokus), laivo keleivius aptarnaujančius darbuotojus (stiuardus), laivų motoristus, laivų korpusų surinkėjus, laivų elektrikus, laivų sistemų ir įrengimų montuotojus, metalo apdirbimo staklininkus, santechnikus, suvirintojus, elektrikus, šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemų montuotojus, ekspeditorius. 


  2023-03-01

  Vienas komentaras apie “Pauliaus Lindenau mokymo centrui – pramonininkų dėmesys”

  1. AvatarAnonimas (IP: 95.112.183.43)

   Paul Lindenau, o ne Paulius !!!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt