P0

Regionas

Klaipėdos rajone atsirado mobili pedagoginės psichologinės pagalbos tarnybos komanda

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-02


Specialiųjų poreikių turintiems Klaipėdos rajono vaikams pagalbą teikiančių specialistų būrį papildė keturi nauji darbuotojai: šią savaitę darbą pradėjo mobili pedagoginės psichologinės pagalbos tarnybos komanda.

Mobili komanda, kurią sudaro psichologė, logopedė, socialinė ir specialioji pedagogės, atlikdama mokinių vertinimą jau lankėsi keliose rajono ugdymo įstaigose.

Anot savivaldybės pranešimo, vaiko raidą, elgesį, įgūdžius vertinančios komandos išskirtinumas yra tai, kad vertinimas atliekamas vaikui įprastoje aplinkoje – darželio grupėje, klasėje ar namuose. Specialistai gali stebėti, kaip vaikas reaguoja į jį kasdien supančius žmones, su kokiais iššūkiais susiduria kasdienėje aplinkoje, kaip ugdymo įstaiga yra pasiruošusi padėti vaikui.

„Mobili komanda teiks pagalbą ir konsultacijas tėvams, mokyklų bendruomenėms ir padės sukurti palankias sąlygas mokinio integracijai“, – teigia mero pavaduotoja Violeta Riaukienė.

Vaiko tėvams, su juo dirbantiems mokytojams, kitiems švietimo pagalbos specialistams pateikiamos rekomendacijos, kokias specialiąsias mokymo ir techninės pagalbos priemones naudoti, parengiamas individualus pagalbos vaikui planas, o jame numatomos užduotys ir tikslai, kurių turi siekti visos vaikui padėti suinteresuotos pusės.


  2023-03-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt