Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-03-03 |
Valstybės duomenų agentūros duomenimis, ketvirtadienį Lietuvoje patvirtinti 334 nauji COVID-19 atvejai, iš kurių 96 žmonės užsikrėtė antrą kartą, 8 – trečią. Klaipėdoje užfiksuoti 7 nauji šios ligos atvejai – po vieną gyventoją susirgo antrą ir trečią kartą.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje po ilgesnės pertraukos sumažėjo 4,6 proc., o Klaipėdoje jis sumenko beveik 33 proc.
Pagal atvejų skaičių, per dvi savaites tenkantį 100 tūkst. gyventojų, Klaipėda dar dviem pozicijom pagerino savo padėtį ir dabar yra 16-oje vietoje tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių. Tiesa, per parą šis rodiklis padidėjo nuo 86,2 atvejo iki 88,8. Lietuvoje jis ir irgi toliau didėja – šįkart paaugo nuo 147,8 iki 158,7.
Antra para autsaiderės pozicijoje yra Birštonas, o geriausiai dabar laikosi Šiaulių rajonas.
Šiuo metu šalyje serga 5946 žmogus – 55 daugiau nei trečiadienį. Klaipėdoje sergančiųjų sumažėjo nuo 212 iki 200.
Trečią parą iš eilės COVID-19 aukų išvengta, tačiau bendras netekčių skaičius nurodomas vienu didesnis – 9590. Iš jų 429 mirtys yra fiksuotos Klaipėdoje.
Ketvirtadienį šalyje paskiepyti 63 žmonės, iš jų Klaipėdoje –5.
Parašykite komentarą