P0

Regionas

„Sumedžiojo” nemažai girtų vairuotojų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-05


Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad šeštadienį ir naktį į sekmadienį pareigūnai Vakarų Lietuvoje sulaikė net penkis nemažai išgėrusius vairuotojus.

Pirmasis iš tokių veikėjų policijai įkliuvo apie 11.36 val. , kai įvažiavo į vienos Klaipėdoje, Jaunystės gatvėje esančios parduotuvės kiemą su automobiliu „Audi“. 42-iejų vyriškiui buvo nustatytas 2,29 prom. neblaivumas.

Dar trys girti vairuotojai buvo sulaikyti vakare. 20.20 val. Klaipėdos rajone, Pyktiškės kaime sustabdyto automobilio vairuotojui gimusiam 1975 m. buvo nustatytas net 3,16 prom. neblaivumas. Apie 22 val. Palangoje, Sodų gatvėje, automobilio „Opel Vectra“ vairuotojui (gim. 1983 m.) nustatytas 2,46 prom. neblaivumas. Maždaug po pusvalandžio Klaipėdos rajone, kelyje Klaipėda–Liepoja, 35-erių automobilio „Mercedes“ vairuotojui buvo  nustatytas 1,56 prom. neblaivumas.

Paskutinis girtuoklis pareigūnams įkliuvo jau naktį į sekmadienį, apie 3 val., Kretingos rajone, Plokščių kaimo ribose. Automobilį „Opel Zafira“ vairavusiam 21-erių piliečiui buvo nustatytas 3,09 prom. neblaivumas


  2023-03-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt