P0

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdoje ir Gargžduose – po automobilio vagystę: sulaikytas 16-metis įtariamasis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-06


Vos pusantros valandos skirtumu rinkimų dieną Klaipėdoje ir Gargžduose buvo pavogti du automobiliai, tačiau jų vagys toli nuvažiuoti nespėjo: sulaikytas nepilnametis vagis, antrasis ieškomas, bet abu automobiliai surasti.

Ankstų sekmadienio rytą apie 6 val. policija sulaukė pranešimo, kad Ąžuolų g., Klaipėdoje, iš kiemo dingo automobilis „Peugeot 307“, kurio užvedimo rakteliai buvo palikti automobilio salone.

Apie 7.21 val. minėtas automobilis buvo aptiktas griovyje Kairių g. Pareigūnai, pasitelkę kinologus su tarnybiniais šunimis, operatyviai sulaikė įtariamąjį – 16-metį vaikiną.

Tuo metu 7.41 val. gautas pranešimas, jog Alyvų g., Gargžduose, iš kiemo, buvo pavogtas automobilis „Opel Zafira“. Minėta transporto priemonė rasta Klaipėdoje, Šiaurės pr.

Abiem atvejais pradėti tyrimai dėl vagystės.


  2023-03-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt