P0

Sportas

Okinaviečiai – geriausiųjų trejetuke

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-06


Kovo 4 dieną Kaune vyko 5-tasis kiokušin karatė turnyras „Let‘s Join the Fight Together“, kuriame dalyvavo net 600 sportininkų. Tai ypatingas turnyras, nes čempionato metu dalis surinktų lėšų visada skiriama padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Šis 5-tasis turnyras buvo unikalus, nes pirmą kartą Lietuvoje varžybose dalyvavo ir negalią turintys sportininkai taip parodant, jog karatė sporte nėra ribų.

Iš 37 turnyre dalyvavusių klubų, Klaipėdos sporto klubas „Okinava” užėmė trečią vietą komandinėje įskaitoje.

Varžybų čempionais tapo Aurimas Ramanauskas, Emilijus Stoncelis, Gediminas Saveika, Illia Piekhotin, Kristupas Tirkšliūnas, Nikas Kvasys, Orestas Purys, Sruogis Balčiūnas. Sidabrą iškovojo Augustas Kazanavičius, Deividas Tunaitis, Gustas Loda, Juras Lelys, Kajus Loda, Nojus Bundulas, Rasa Šeškauskaitė, Žygimantas Janušas, o bronzą – Anastasija Pilipenko, Arsenij Djakov, Dominykas Jucys, Gintautas Saveika, Kajus Malinen, Vakaris Vitkus. Goda Ruokytė, Izabelė Masaitė, Mantas Mauricas, Jonas Katkevičius, Nojus Trukšanovas liko 4-8 vietose.

Sporto klubo „Okinava” prezidentė Diana Mačiūtė, kuri šiais metais buvo išrinkta geriausia Lietuvos neformalaus ugdymo mokytoja, ir mokytojos Rima Lisinskaitė bei Kristina Basova labai džiaugiasi sportininkų parodyta kovotojų dvasia ir puikiais rezultatais.

D. Mačiūtė kartu su savo auklėtiniais – mokytoja R. Misinskaite ir Matu Sasnausku intensyviai ruošiasi Europos kiokušin karatė čempionatui, kuris vyks jau balandžio 1-ą dieną Švedijoje. Turnyre dėl aukso medalių iš viso kovos apie 200 geriausių Europos sportininkų iš 20 valstybių.

D. Mačiūtė ir M. Sasnauskas atstovaus Lietuvai asmeninėse kata (kova su šešėliu) rungtyse ir bendroje komandoje su R. Lisinskaite komandinėje kata rungtyje.


  2023-03-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt