Okinaviečiai – geriausiųjų trejetuke

Sportas

Kovo 4 dieną Kaune vyko 5-tasis kiokušin karatė turnyras „Let‘s Join the Fight Together“, kuriame dalyvavo net 600 sportininkų. Tai ypatingas turnyras, nes čempionato metu dalis surinktų lėšų visada skiriama padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Šis 5-tasis turnyras buvo unikalus, nes pirmą kartą Lietuvoje varžybose dalyvavo ir negalią turintys sportininkai taip parodant, jog karatė sporte nėra ribų.

Iš 37 turnyre dalyvavusių klubų, Klaipėdos sporto klubas „Okinava” užėmė trečią vietą komandinėje įskaitoje.

Varžybų čempionais tapo Aurimas Ramanauskas, Emilijus Stoncelis, Gediminas Saveika, Illia Piekhotin, Kristupas Tirkšliūnas, Nikas Kvasys, Orestas Purys, Sruogis Balčiūnas. Sidabrą iškovojo Augustas Kazanavičius, Deividas Tunaitis, Gustas Loda, Juras Lelys, Kajus Loda, Nojus Bundulas, Rasa Šeškauskaitė, Žygimantas Janušas, o bronzą – Anastasija Pilipenko, Arsenij Djakov, Dominykas Jucys, Gintautas Saveika, Kajus Malinen, Vakaris Vitkus. Goda Ruokytė, Izabelė Masaitė, Mantas Mauricas, Jonas Katkevičius, Nojus Trukšanovas liko 4-8 vietose.

Sporto klubo „Okinava” prezidentė Diana Mačiūtė, kuri šiais metais buvo išrinkta geriausia Lietuvos neformalaus ugdymo mokytoja, ir mokytojos Rima Lisinskaitė bei Kristina Basova labai džiaugiasi sportininkų parodyta kovotojų dvasia ir puikiais rezultatais.

D. Mačiūtė kartu su savo auklėtiniais – mokytoja R. Misinskaite ir Matu Sasnausku intensyviai ruošiasi Europos kiokušin karatė čempionatui, kuris vyks jau balandžio 1-ą dieną Švedijoje. Turnyre dėl aukso medalių iš viso kovos apie 200 geriausių Europos sportininkų iš 20 valstybių.

D. Mačiūtė ir M. Sasnauskas atstovaus Lietuvai asmeninėse kata (kova su šešėliu) rungtyse ir bendroje komandoje su R. Lisinskaite komandinėje kata rungtyje.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Sportas

Okinaviečiai iškovojo 16 medalių

Kėdainiuose vykusiame Lietuvos čempionate 660 jaunųjų dalyvių iš 38 šalies kyokushin karate klubų siekė nugalėtojų titulų. Norint tapti nugalėtoju teko ...
2024-04-15
Skaityti daugiau

Sportas

Jaunieji okinaviečiai džiaugiasi medalių gausa

Sekmadienį Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos kyokushin karate vaikų kata čempionatas. Jame technikos demonstravimo įgūdžius rodė daugiau  kaip š 350 karatekų ...
2024-03-25
Skaityti daugiau

Sportas

Okinaviečiai vėl pasipuošė medaliais

Kaune vykusiame daugiau kaip 900 dalyvių sulaukusiame paramos turnyre „Let’s Join the Fight Together” Klaipėdos sporto klubo „Okinava“ auklėtiniai savo ...
2024-03-12
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This