Pristatys šokio spektaklio ,,LibertaTEM” premjerą

Kultūra
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-03-06

Balandžio 5 d. Šokio teatras ,,Judesio erdvė” Klaipėdos dramos teatre pristatys premjerą – gyvos muzikos ir šokio spektaklį ,,LibertaTEM”.

Spektaklio repeticijų fragmentas. Ingos Dovydėnaitės nuotr.

Tai tarptautinis projektas, muziką kuriam rašo kompozitorius iš Portugalijos Rui Filipe, kuriantis muziką ir ,,Eurovizijos” laimėtojui Salvadorui Sobraliui. Jis pirmą kartą atvyks į Lietuvą.

Spektaklio režisierė ir choreografė Laura Geraščenko įkūnys Emiliją, jauną moterį, kuri kančioje tikėjimo pagalba suranda laisvę. Daktaro vaidmenį kuria žinomas režisierius Marius Tumšys, o nuo karo Ukrainoje pabėgusi profesionali dainininkė Ivanna Podolska įkūnys vidinį personažų balsą.

Pasak spektaklio kūrėjų, tai pirmasis psichologinis spektaklis Lietuvoje, kuriame žiūrovas turės galimybę prisiliesti prie gydančio sielą patyrimo.

,,Unikalia menine forma jame kalbama apie viduje dažnai užsklendžiamas mintis, kurios aplanko kiekvieną iš mūsų: apie kančią bei jos prasmę ir kelionę į laisvę, apie baimes, kurios stabdo, ir tikėjimą, kuris veda į priekį”, – rašoma Šokio teatro ,,Judesio erdvė” socialinio tinklo paskyroje.

Šiuo metu vyksta intensyvios būsimos premjeros repeticijos.

Balandžio 6 d. spektaklis bus rodomas Panevėžio muzikiniame teatre, balandžio 7 d. – Vilniaus šv. Kotrynos bažnyčioje.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

„Keliaujanti vėtrungė" Nidoje kvies atrasti gintaro legendas  

Liepos 13 d. 22 val. festivalis „Keliaujanti vėtrungė: tikėjimas, legendos ir knygų milžinai“ kviečia į savo antrąjį renginį, kuris vyks ...
2024-07-05
Skaityti daugiau

Regionas

Vėtrungių kelias skleis žinią apie Mažąją Lietuvą

Festivalis „Keliaujanti vėtrungė: tikėjimas, legendos ir knygų milžinai“ siekia šiuolaikinio meno išraiškos priemonėmis skleisti žinią apie penktąjį etnografinį Lietuvos regioną ...
2024-06-10
Skaityti daugiau

Regionas

Vėtrungių kelias suka į Svencelę ir Ventės ragą

Besibaigiant vasarai pajūryje toliau tęsiamas renginių ciklas „Vėtrungių kelias: vėjas, krantas ir vanduo“. Rugpjūčio 18–19 dienomis publika kviečiama su Mažosios ...
2023-08-16
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This