Tikri vyrai žino už ką balsuoti* (40)

Spyglys
Spyglys
2023-03-06

Spygliui visą pirmadienį bičiuliai ir neprieteliai išūžė ausis dėl partijos „Laisvė ir teisingumas“ bei jos lyderio Remigijaus Žemaitaičio sėkmės rinkimuose Klaipėdoje.

Dėl tokio ūžimo ne ką mažesne žvaigžde nei pats R. Žemaitaitis tapo rinkėjų iš 11 vietos sąraše į 7 kilstelėta bei taip į miesto Tarybą deleguota Monika Žvinklytė. Kliūva mat ūžiantiems, kad ji tik „Alyno” barmenė-padavėja.

Spyglys visiems tokiems konkrečiai atšauna – tikri vyrai žino už ką balsuoti!

Ir galiausiai vėl bus tvarka bei teisingumas kaip senais gerais laikais – rinkėjams ir vėl atstovaus Darbo žmonių deputatų taryba, o ne kokių dambrauskų, tumų ir liberalų dominuojama buržujų taryba. Valio, draugai!

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.
Žymos: | | | | | | |

Komentarai (40):

Atsakymų į “Tikri vyrai žino už ką balsuoti*”: 40

 1. Pompa parašė:

  Tai tiek kadencijų už dūdos pūtiką balsuoti buvo normaliai….- o dabar kaip kuriems netikėtai pasidarę gėda, kad kažkas balsavo už barmenę? Kur čia skirtumas?

  • ezys parašė:

   Cia jums dabar paaiskinti skirtuma? 😀 vis tiek nesuprasite, eikite geriau isgert 😉

  • Pompa parašė:

   Tai jau kaip mesit gerti tai gal ir Lietuviškai išeis parašyti teisingai bent kelis žodžius…..

  • Faktas parašė:

   Taryboje reikia įvairių žmonių, su įvairiom nuomonėm ir gebėjimais, tada ir diskusijos, ir darbai geriau vyksta. O kad Žemaitaitis didelę savo agitkompanijos dalį sėkmingai vykdė aludėse, tai rodo didelę politinę įžvalgą. Juk Hitleris savo karjerą irgi aludėse pradėjo ir, žiūrėk, kokių aukštumų pasiekė.
   Taigi, rekomendacija valdžios ištroškusiems: ponai ir ponios, pradėkit ne apytuštėse salėse, o aludėse ir karčiamose, kaip būsimas fiureris darė – daugiau pasieksit. O jeigu dar turgaus dieną prie MERE ant bačkos pasilipus kalbą ugningą išrėžti, tai pasisekimas bus garantuotas ne tik tarp alaus gėrovų, bet ir tarp turginių, bomželių ir visokių liumpenų, kurie šiaip nei į susirinkimus vaikšto, nei TV žiūri ar laikraščius skaito.

  • P.S. parašė:

   Kuriame čia Alyne gerb. deputatė dirba? Reikės kada užeiti, gero alaus kaušą įkalti ir gyvai į panelę Moniką paspoksoti.

 2. Nuomone parašė:

  Leninas yra sakęs, kad „kiekviena melžėja gali valdyti valstybę”

 3. Valdas parašė:

  Ko čia juoktis ? Tiek į savivaldybė tiek į seimą turi būti renkama valdyba ir aptarnaujantis personalas . Seimo bufetava tai irgi valdžia.

 4. xy parašė:

  o dar stebitės, kad vaikai mokyklose tyčiojasi vieni iš kitų… Kai pasirodys taryboje blogai, tada ir kritikuokite. O nesityčiokite dėl lyties (tikri „vyrai”), išsilavinimo, darbo pobūdžio ar vietos

 5. Analitikas parašė:

  Įdomus tas Žemaitaičio sąrašas. Ne tiek dėl minėtos deputatės. Sąraše ir Sonata Tomkienė- „Vakarų ekspreso” redaktoriaus žmona. O kaip tada su „Vakarų ekspreso” nešališkumu?

 6. Centro vaikis parašė:

  Šaunuoliai, „Atvira Klaipėda.lt”, teisingame kelyje esate, draugai!

 7. skaitytojas parašė:

  pasaulio pabaiga.Ką renka klaipėdiečiai.

 8. V ir Gis parašė:

  O kur 9 metai dingo? Turbūt alų virė.

 9. ne Žemaitaičio žmogus parašė:

  žiūrint į foto atrodo, kad tarybos narė alų ne tik pardavinėja.

 10. KLP parašė:

  Matyt Monika neviena girta kandidata yra alyne isklausiusi

 11. Partneriai ir ko parašė:

  Petrošius irgi nevedęs, tik partneriauja. Kaip ir jo sąraše esanti multiverslų įkūrėja. Taip, kad… nėra ko čia labai pykti ant šios moters ir rinkėjų. Darbai parodys.

 12. Mindaugas parašė:

  Žmonės kas blogai? (Atsiprašom už klaidas)
  Kai eina į seima, taryba visokie koncervatoriai, homo, ar turtingi, žinomi ar vargo nemate, ir paprastų žmonių neužjaučiantys žmonės blogai. O kai jau išsirinko paprasta, Klaipedoje gimusią ir gyvenusią, vienišą mažametės mamą, kuri tuos pačius šūdinus darbus dirbusi kaip ir kikvienas paprastas Klaipėdos gyventojas. Mačiusi ir vargo ir skausmo… Ir dar baigusi savo jegom verslo kolegija. Nesavanaudiška ir visada pilna naujų pasiūlymų ir minčių.
  Ir svarbiausia paprasta, ir visada išklausys. Ar tu butum benamis, ar tu butum verslininkas.
  Ar geriau jums tie verslinkai kurie į jūsų puse net neatsisuka? Ar tie patys veidai kurie nieko Klaipėdai nepadaro gero jau kelinta kadenciją.
  Neveltui sakoma neieškosi, nerasi.
  Aš manau jau geriau naujas ir paprastas žmogus. Negu visokie brūdai. Kuriems visiškai esame nesvarbūs.

  • Runkelių pjaustytojas parašė:

   Matai, tokiems trūksta smegenų savarankiškai dirbti. O kvailys ir neišsilavinęs viską žino. O vieniša mama tapo, nes mėgo seksą ir nesirinko partnerių.

  • Mindaugai parašė:

   Jūs teisus, bet tik iš dalies. Vis darbai yra reikalingi, ir turi būti gerbaimis. Bet tarybos nario veikla reikalauji kompetencijų – vadybos, ekonomikos, miesto istorijos, kultūros ir planavimo bei kitų žinių> Kitaip ta ten būsi tik tylus stebėtojas. Reikia ir kalbėti, reikšti nuomonę, Bet jeigu tinka Žemaitaičio ir Girskienės kompanija- tegul. Klaipėdai nuo to geriau nebus.

  • Anonimas parašė:

   Tai jau tikrai taip. Iki gyvo kaulo atsibodo tie pažadai. Jie vis mano kad aplink vien dundukai nieko nesuprantantys gyvena ir kaip pasakys taip jie ir darys!!!

  • alaus gerbejas parašė:

   puikiai

  • Viskas gerai parašė:

   Ramiai, ponai, mergina- jauna mama dar tiek visko suspės, išmoks… Svarbu, kad būtų noras mokytis, tobulėti. Darbas žmogųs puošia. Tiek” bukalaurų”, tiek, atsiprašau, glušų, šioje valdančiųjų kompanijoje, vyriausybės ministrų gretose iki šiol neturėjome. Sėkmės Monikai, gerai, kad Taryboje nebebus” kudakuojančio šulco”, o vyresni, kultūringi vietos politikai jaunos, nepatyrusios politikės nežeminis

 13. Simonas parašė:

  Skaitau kad į tokias vietas deleguotis reik bent aukštąjį išsilavinimą turėti 🙂 o dabar pakazucha…

 14. klaipėdietė parašė:

  alaus negeriu,alyne nesilankau,bet turiu savo nuomonę šiuo klausimu.Geriau būti sąžininga alyno barmene,nei vagimi ar kelis kart teistu…

 15. D parašė:

  Toks jausmas, kad taryboi gali būti betkas kas tik nori

 16. Arabas parašė:

  Vyrus girdys savivaldybėje, alu pilstys panelė Monikutė ?

 17. Nuomonė parašė:

  Myliu AStvirą Klaipėdą, bet tokioms patyčioms iš merginos nepritariu. Taip elgtis nedera.

 18. sak parašė:

  Va, džiaukitės klaipėdiečiai. Už jūsų ateitį spręs Alyno padavėja. :DD

  • Ar pamenat? parašė:

   Gal,ponas, pamenat nepriklausomybes akto signatarą Kazimierą Uoką. Jis buvo paprastas darbininkas. Ar jis buvo kvailas?

 19. T parašė:

  Cha cha cha, ką jį ten nabagė veiks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Mįslingas „Klaipėdos vandens” pasiruošimas rudeniui*

Savivaldybės vandentiekio ir kanalizacijos specai už 60 eurų nusipirko paslaugas, kurių net spygliuota šių eilučių autoriaus galvelė negali perprasti: „HR ...
2024-07-13
Skaityti daugiau

Spyglys

Linai Šukytei-Korsakei meras valdžios nepatikėjo*

Taip jau nutiko, kad prezidento inauguracijos proga penktadienį Klaipėdos valdžios viršūnėje liko vieniša vicemerė Lina Šukytė-Korsakė. Tai praktiškai miestas liko ...
2024-07-12
Skaityti daugiau

Spyglys

Ką meras skatina už „už asmeninį išskirtinį indėlį“?*

Pirmąjį šių metų ketvirtį 171 Klaipėdos savivaldybės darbuotojas buvo paskatintas „įvertinus veiklą, kaip viršijančią lūkesčius”, o antrąjį ketvirtį tokių apdovanojimų vertų ...
2024-07-11
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This