„Lietuvos geležinkeliai” ruošiasi „Pajūrio ekspresui” (1)

Transportas
Avatar photoArtūras Šulcas
2023-03-07

AB „Lietuvos geležinkeliai”, ruošdamasi vasaros sezonui, ieško naujų  vežėjų, kurie autobusais galėtų jų keleivius pavėžėti iš Klaipėdos į Nidą, o iš Kretingos į Palangą. Taip pat traukinių keleiviai būtų autobusais atvežami atgal į geležinkelio stotis. Šiemet tai bus jau 7-asis „Pajūrio ekspreso” sezonas. 

Šios paslaugas planuojama teikti sezono metu – nuo birželio pradžios iki rugpjūčio pabaigos. Maršrutų tvarkaraščiai ir tikslios datos bus paskelbtos, kai geležinkelininkai konkurso tvarka išsirinks vežėjus. 

Skelbiama, kad šios paslaugos bus teikiamos penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais pagal tvarkaraštį, kuris bus žinomas likus ne mažiau nei 1-4 savaitėms iki pirmojo važiavimo pradžios. 

Ieškoma vežėjų, kurie gali pasiūlyti ne mažiau du, ne senesnius, kaip 10 metų autobusus, talpinančius po 49 keleivius. Autobusuose turi būti galimybė vežti ne mažiau nei 5 dviračius su specialiais laikikliais, kuriuos vairuotojas privalo pritvirtinti ir nuimti pagal keleivių poreikį. O taip pat – galimybė vežtis naminius gyvūnus. 

2022 metais traukiniu antrąja klase pirmyn-atgal iš Vilniaus į Palangą buvo galima nukeliauti už 48,17 Eur, o į Nidą – už 50,12 Eur. 10 proc. nuolaida buvo taikoma trims ar didesnėmis kompanijomis keliaujantiems asmenims, o studentai galėjo keliauti su 50 proc. nuolaida. 

Kokios kainos bus šį sezoną, kol kas nėra žinoma. Sutartis su naujais vežėjais AB „Lietuvos geležinkeliai” planuoja pasirašyti trejiems metams.

Žymos: | |

Komentarai (1):

Įrašo “„Lietuvos geležinkeliai” ruošiasi „Pajūrio ekspresui”” komentarų : 1

  1. Taip parašė:

    4 asmenų šeimai kelionė pirmyn ir atgal kainuos netoli 200 eurų. Paprastai tariant, neapsimoka. 1 ar 2 žmonėm galbūt, bet šeimai su daiktais niekaip. Nematau jokių pliusų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Transportas

„Pajūrio ekspresas“ startuos gegužės 31 d.

LTG grupės keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ jau aštuntą sezoną planuoja vykdyti jungtines savaitgalio keliones į šalies pajūrio kurortus. Šiemet ...
2024-05-13
Skaityti daugiau

Transportas

Nutrauktas geriausių kelių į uostą paieškos konkursas

Dar pernai spalį pradėtos viešojo pirkimo procedūros dėl galimų į pietus nuo Dangės upės esančios ir būsimos uosto teritorijos susisiekimo ...
2024-03-24
Skaityti daugiau

Svarbu, Transportas

Įstrigo geriausių kelių į Klaipėdos uostą paieškos

„Ar Jūsų planuojamas biudžetas pirkimui yra iki 140 000 Eur, ar iki 215 000 Eur?” – teiraujasi suinteresuoti ekspertai dėl ...
2024-03-02
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This