P0

Transportas

„Lietuvos geležinkeliai” ruošiasi „Pajūrio ekspresui” (1)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-03-07


AB „Lietuvos geležinkeliai”, ruošdamasi vasaros sezonui, ieško naujų  vežėjų, kurie autobusais galėtų jų keleivius pavėžėti iš Klaipėdos į Nidą, o iš Kretingos į Palangą. Taip pat traukinių keleiviai būtų autobusais atvežami atgal į geležinkelio stotis. Šiemet tai bus jau 7-asis „Pajūrio ekspreso” sezonas. 

Šios paslaugas planuojama teikti sezono metu – nuo birželio pradžios iki rugpjūčio pabaigos. Maršrutų tvarkaraščiai ir tikslios datos bus paskelbtos, kai geležinkelininkai konkurso tvarka išsirinks vežėjus. 

Skelbiama, kad šios paslaugos bus teikiamos penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais pagal tvarkaraštį, kuris bus žinomas likus ne mažiau nei 1-4 savaitėms iki pirmojo važiavimo pradžios. 

Ieškoma vežėjų, kurie gali pasiūlyti ne mažiau du, ne senesnius, kaip 10 metų autobusus, talpinančius po 49 keleivius. Autobusuose turi būti galimybė vežti ne mažiau nei 5 dviračius su specialiais laikikliais, kuriuos vairuotojas privalo pritvirtinti ir nuimti pagal keleivių poreikį. O taip pat – galimybė vežtis naminius gyvūnus. 

2022 metais traukiniu antrąja klase pirmyn-atgal iš Vilniaus į Palangą buvo galima nukeliauti už 48,17 Eur, o į Nidą – už 50,12 Eur. 10 proc. nuolaida buvo taikoma trims ar didesnėmis kompanijomis keliaujantiems asmenims, o studentai galėjo keliauti su 50 proc. nuolaida. 

Kokios kainos bus šį sezoną, kol kas nėra žinoma. Sutartis su naujais vežėjais AB „Lietuvos geležinkeliai” planuoja pasirašyti trejiems metams.


  2023-03-07

  Vienas komentaras apie “„Lietuvos geležinkeliai” ruošiasi „Pajūrio ekspresui””

  1. AvatarTaip (IP: 90.131.40.117)

   4 asmenų šeimai kelionė pirmyn ir atgal kainuos netoli 200 eurų. Paprastai tariant, neapsimoka. 1 ar 2 žmonėm galbūt, bet šeimai su daiktais niekaip. Nematau jokių pliusų.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt