P0

Politika

Prezidentas: „Kviečiu visus pasitikėti savo jėgomis ir tikėti ateitimi” (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-11


„Mieli Lietuvos žmonės, su Nepriklausomybės atkūrimo diena Jus visus!

Kiekviena Kovo 11-oji – tai šventė, kuri nuteikia pakiliai. Kasmet ji primena mums, kas esame ir ką galime nuveikti bendromis pastangomis.

Portalo archyvo nuotr.

Prieš 33 metus garsiai ir aiškiai paskelbėme, kad mūsų likimas – gyventi nepriklausomai. Pasiryžę patys kurti savo gerovę, pirmieji ištrūkome iš tautų kalėjimo – ir šią teisę apgynėme, kai į ją buvo pasikėsinta.

Iki šiol tvirtai žengiame laisvės keliu, bendromis jėgomis kurdami svajonių Lietuvą. Sulig kiekvienu žingsniu skleidžiame vis daugiau šviesos ir tiesos. Skubėdami į pagalbą kitiems, plečiame savo galimybes.

Ir šiandien, kai važiuoju per Lietuvą, kiekviename jos kampelyje matau žmones, kurie daug ir sunkiai dirba, kad mūsų šalis būtų dar šviesesnė, gražesnė bei stipresnė.

Todėl šią Kovo 11-ąją kviečiu visus pasitikėti savo jėgomis ir tikėti ateitimi. Kartu siekime, kad Lietuvoje gyventi būtų saugiau ir geriau, ir kad čia šaknis įleidusi laisvė atlaikytų visus laiko išbandymus!” – su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena gyventojus sveikina iš Klaipėdos kilęs šalies prezidentas Gitanas Nausėda.


  2023-03-11

  Vienas komentaras apie “Prezidentas: „Kviečiu visus pasitikėti savo jėgomis ir tikėti ateitimi””

  1. AvatarStudentas (IP: 78.57.211.75)

   Žiūrėjau šventinį minėjimą, įstrigo valstybės nepriklausomybės stipendininko, daktaro Viliaus Bartninko kalba. Įdomu ką iš jos įsimins salėje sėdėję ir stebėję. Ar jiems artimos Dirgėlos ir Beresnevičiaus mintys? Pagalvojau, jeigu žurnalistams labiau rūpėtu politikus egzaminuoti, kas parašyta LR konstitucijos bent jau priambulėje, o ne kam priklauso Krymas, gal išties padidėtu pasitikėjimas valdžia ir švęstume kovo 11- ąją kaip velykas, nereikėtu per Lietuvos atgimimą lenkti nugarų “Maximom” ir… Su švente gerbiamieji. :):)

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt