P0

Regionas

Plikiuose statys modulinį darželį (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-14


Klaipėdos rajono savivaldybė pasirašė sutartį su rangovu, kuris prie Plikių pagrindinės I. Labutytės mokyklos pastatys modulinį vaikų darželį, galintį priimti 135 vaikus. Sutarties su rangovu vertė – beveik 520 tūkst. eurų. Ji galioja vienerius metus.

Moduliniame darželyje bus 7 grupės. Viena iš jų – lopšelinukų, kitos šešios bus skirtos 3–7 metų vaikams. Taip pat bus atskiri kabinetai, įrengti logopedui ir socialiniam darbuotojui.

Rajono savivaldybė praneša, jog per ateinančius kelerius metus rajone atsiras daugiau kaip tūkstantis naujų vietų mokyklose ir darželiuose.

Jau pasirašyta sutartis dėl mokyklos-darželio statybų Trušeliuose ir šį rudenį turėtų prasidėti statybos. Per trejus metus rangovas įsipareigojo pastatyti daugiafunkcį centrą, kuriame bus ugdoma beveik 800 Klaipėdos rajono vaikų, taip pat čia veiks biblioteka, bus įrengtos erdvės kultūrai ir sportui, kuriomis galės naudotis vietos gyventojai.

Dar vienas darželis iki 2025-ųjų iškils Mazūriškiuose. Čia veiks 8 grupės, kurias galės lankyti 150 vaikų. Jau suprojektuotas ir naujas 220 vietų darželis Gargžduose, dar vienas su 75 vietomis planuojamas Dercekliuose.


  2023-03-14

  Vienas komentaras apie “Plikiuose statys modulinį darželį”

  1. AvatarPagarba ponui merui Markauskui (IP: 90.131.38.234)

   tik LVŽS daro realius darbus žmonėms .

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt