P0

Spyglys

Atgimimo aikštę išklos purvą sulaikančiais kilimais* (2)

Spyglys
2023-03-15


Neapsikentusi purvo, kuriuo rinkimų įkarštyje drabstosi politikai, Klaipėdos savivaldybės administracija už kelis tūkstančius eurų išsinuomojo vidaus patalpų purvą ir drėgmę sulaikančių kilimėlių. Kas dedasi išorėje – valdininkams nesvarbu. Bet jų tvirtovėje turi būti  „čysta”.

Tik, va, iškilo neaiškumas: ar bereikia tuos kilimėlius rotušėje kloti? Mat, jei mero rinkimus laimės Arvydas, tai jis į rotušę neis – dar prieš 4 metus žadėjo sėdėti kartu su biurokratais. Audrius irgi jau prabilo, kad elgtųsi panašiai.  

Tad tais kilimėliais per Kovo 11-osios iškilmes tikriausiai bus išklota Atgimimo aikštė, kad nesimatytų Audriaus ir Arvydo bendražygių negalia tą aikštę sutvarkyti. Juk gėda būtų vieniems prieš kitus.

O Spyglys jau pavargo skaičiuoti, kurioje komandoje yra daugiau Klaipėdos valdžioje buvusių ir dinderį mušusių politikų. Jo manymu, tie kilimėliai yra gėdai prisidengti.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.


  2023-03-15

  2 komentarai “Atgimimo aikštę išklos purvą sulaikančiais kilimais*”

  1. AvatarAnonimas (IP: 90.131.45.29)

   Klaipėdoj yra rotušė?

  2. AvatarAnonimas (IP: 85.232.128.54)

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt