P0

Regionas

Į teismą siunčiami du padegimais įtariami asmenys

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-15


Klaipėdos apylinkės prokuroras teismui perdavė dvi Kretingos rajono policijos komisariato pareigūnų tirtas baudžiamąsias bylas dėl padegimo. Į teisiamųjų suolą sės padegimais įtariami du asmenys – 36 metų moteris ir 25 metų vyras.

Vienas ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas dėl penkių nusikalstamų veikų. 2022 m. gegužę Kretingos rajone, Padvariuose, kaip įtariama, triskart buvo padegti skirtingi ūkiniai pastatai ir prie kapinių stovėjęs tualetas, dar du ūkinės paskirties pastatus buvo pasikėsinta padegti. Įtariama, kad šias nusikalstamas veikas galėjo įvykdyti minėta moteris. Anksčiau neteistai įtariamajai buvo skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Kitas ikiteisminis tyrimas pradėtas šiemet sausio 12 d. Paryčiais, apie 4 val., patruliuojantys pareigūnai Kretingoje, vieno Klaipėdos gatvės daugiabučio namo kieme pastebėjo, kad gaisras kilo dviejuose automobiliuose – BMW X5 (pagamintas 2001 m.) ir „Renault Trafic“ (pagamintas 2004 m.). Įtarus padegimą ir sekant karštais pėdsakais, tos pačios dienos pavakare Palangoje buvo sulaikytas įtariamasis – minėtas vyras. Anksčiau keliskart už vagystes, viešosios tvarkos pažeidimus jau teistam vyrui buvo skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas.

Už svetimo turto sunaikinimą visuotinai pavojingu būdu gresia bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.


  2023-03-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt