P0

Politika

Klaipėdoje per dvi dienas jau balsavo 2,4 proc. rinkėjų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-16


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) skelbia, kad pakartotiniuose merų rinkimuose per dvi išankstinio balsavimo dienas iš viso balsavo daugiau kaip 58 tūkstančiai rinkėjų. Tai yra daugiau kaip 4 procentai nuo bendro visų II rinkimų ture teisę balsuoti turinčių rinkėjų skaičiaus.

Ketvirtadienį, paskutinę išankstinio balsavimo dieną po pietų atėjusiems balsuoti teko net pastovėti eilutėje. Aurimo Martinkaus nuotr.

Aktyviausiai kol kas balsuoja Lazdijų rajono savivaldybėje gyvenamąją vietą deklaravę asmenys. Jų balsavimo aktyvumas pasiekė 9,5 proc. Pasyviausi kol kas yra Panevėžio rajono (1,43 proc.), Šiaulių rajono (1,5 proc.) ir Trakų rajono (2,34 proc.) rinkėjai.

Klaipėdoje, kur dėl mero posto kovoja konservatorius Audrius Petrošius ir Arvydas Vaiktus, per dvi dienas savo balsą atidavė 2,4 proc. rinkėjų. Klaipėdos rajone, kur grumiasi valstietis Bronius Markauskas ir liberalas Justas Ruškys, jau balsavo 3,13% rinkėjų.

Balsavimas iš anksto tęsiasi, jis truks iki ketvirtadienio 20 val. Klaipėdoje balsą galima atiduoti savivaldybės pastate esančioje Tarybos posėdžių salėje (Liepų g. 11).

Pakartotinio balsavimo rinkimų dieną – kovo 19-ąją – balsuoti bet kurioje Lietuvos savivaldybėje jau nebebus galimybės, rinkėjai turės atvykti į tos savivaldybės, kurioje yra deklaravę gyvenamąją vietą iki 2023 m. sausio 4 d., rinkimų apylinkes 7-20 valandomis.

VRK primena, kad rinkėjams einant balsuoti reikia pasiimti tik asmens dokumentą.


  2023-03-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt