P0

Transportas

„Prabils“ ir naujų maršrutų stotelės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-16


Klaipėdos transportininkai įrašė daugiau kaip 30 naujų stotelių, esančių dešimtyje maršrutų, pavadinimų. Viena kita stotelė mieste, o dauguma – naujuose priemiesčio maršrutuose.

Klaipėdos ir regiono stotelių pranešimus autobusuose yra garsinę dr. Leonidas Donskis ir dr. Olga Žalienė. O jau keletą metų transportininkams talkina žinoma klaipėdietė diktorė dr. Giedrė Vaičekauskienė.

Porą stotelių transportininkai įsirašė „atsargai“ – ten autobusai dar nevažiuoja, tačiau planuose maršrutas yra. Autobusai turėtų „prabilti“ jau kovo pabaigoje, instaliavus šiuos įrašus.

Kad stotelių pavadinimai būtų kirčiuojami taisyklingai sužiūri dr. Vitalija Kapsevičienė, o stotelių įrašas ir „masteringas” – maestro Ginto Litinsko rankų darbas.

Kitas reikšmingas stotelių įrašymo etapas laukia metų pabaigoje, kai „Klaipėdos keleivinis transportas“ ruošis nuo 2024 m. perimti visų Klaipėdos rajono autobusų maršrutų organizavimą ir kelionėje ten irgi bus skelbiamos stotelės.


  2023-03-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt