P0

Uostas ir jūra

Uosto saugumui – ypatingas dėmesys

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-17


Aptarti, kaip stiprinti jūrų uostų, jų infrastruktūros ir suprastruktūros įrenginių apsaugą, penktadienį prie Klaipėdos uosto direkcijos stalo sėdo Lietuvos jūrų uostų apsaugos komiteto nariai.

Uosto direkcijos nuotr.

Minėtą komitetą sudaro Susisiekimo ministerijos, Uosto direkcijos, Klaipėdos ir Palangos miestų savivaldybių, Muitinės departamento ir Klaipėdos teritorinės muitinės, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės ir kitų organizacijų atstovai. Komiteto pirmininkė – susisiekimo viceministrė Loreta Maskaliovienė.

„Klaipėdos uostas yra ypatingos reikšmės strateginis objektas, todėl saugumui užtikrinti čia skiriamas ypatingas dėmesys. Uosto direkcija Klaipėdos uoste yra įdiegusi vaizdo stebėjimo, balsinių pranešimų, saugios navigacijos, pavojingųjų krovinių stebėjimo, laivų eismo valdymo ir kitas sistemas. Kiekviena uosto įmonė taip pat užtikrina savo terminalų apsaugą. Šiandienos kontekste, kai uosto saugai keliami ypač aukšti reikalavimai, ypatingai svarbi tampa reguliari saugos sistemų peržiūra ir pertvarka pagal poreikį, naujų sistemų ir tvarkų diegimas“, – susitikime kalbėjo Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.


  2023-03-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt