P0

Švietimas

Klaipėdos universitetas studentų dairosi plačiajame pasaulyje

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-03-18


Klaipėdos universitetas paskelbė ieškantis tarptautinių studijų viešinimo užsienio studijų portaluose paslaugų teikėjo. Užsienio studentams jis siūlo 27 bakalauro ir magistro laipsnio studijų programas, dėstomas anglų ir rusų kalbomis. 

Siekiama, kad ši žinia būtų reklamuojama „patikimame ir didelio lankomumo sulaukiančiame užsienio studijų paieškos portale, su galimybe vykdyti socialinių medijų kampanijas, surinkti  potencialių studentų kontaktus”.

Tarptautinių studijų viešinimo portalas turi būti  atpažįstami pasaulinėse paieškos sistemose, įskaitant „Google“, „Bing“ ir „Yandex“, daugiau nei 30-ia kalbų. O pateikiama informacija verčiama į „ne mažiau kaip 6 užsienio kalbas (anglų, rusų, turkų, ukrainiečių, arabų, hebrajų, įskaitant ir kitas kalbas) siekiant pasiekti potencialius studentus skirtinguose pasaulio regionuose ir šalyse”.

Švietimo vidus

Numatyta reklamos trukmė –  12 mėnesių: nuo 2023 m. balandžio iki 2024 m. kovo pabaigos. 


  2023-03-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt