P0

Svarbu, Transportas

Prie Baltijos pr. žiedo – dar viena rekonstrukcija (8)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-03-20


Nors vairuotojų džiaugsmui jau yra lyg ir matoma Baltijos prospekto bei Šilutės plento žiedinės sankryžos rekonstrukcijos pabaiga, dar apie pusantrų metų gali tekti apsišarvuoti kantrybe. Mat netrukus prasidės visiškai šalia šios sankryžos, A1 magistralėje, esančio tilto (panduso) per geležinkelį rekonstrukcija.

Jai rekonstruoti pagal Susisiekimo ministerijos užsakymu UAB „Kelprojektas“ parengtą techninį darbo projektą yra numatyta 18 mėnesių.

Sutartį dėl šio projekto įgyvendinimo Klaipėdos savivaldybė pasirašė su Latvijos įmone AS „LNK Industries”. Kontrakto vertė – 5,6 milijono eurų.

Formaliai šis projektas vadinasi valstybinės reikšmės magistralinio kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda ruožo nuo 306,13 km iki 306,23 km rekonstravimas ir panduso statyba.

Kartu numatoma išplatinti esamą Vilniaus plento dangą ir kelio sankasą viadukų prieigose. Projektu numatoma įrengti ir 3 m pločio pėsčiųjų bei dviračių taką nuo Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos.


  2023-03-20

  8 komentarai “Prie Baltijos pr. žiedo – dar viena rekonstrukcija”

  1. Avatarplius minus (IP: 195.182.76.3)

   Autorius nepaminėjo SVARBAUS šio projekto aspekto, kad po viaduku bus galima patekti į LEZ teritoriją, kertant valstybinės reikšmės magistralinio kelio A1 Vilnius–Kaunas 2-ru lygiu. Labai reikalingas projektas tik labai jau lėtai viskas vyksta Klaipėdoje.
   Reikia tikėtis , kad šis valdžių pasikeitimas bus tik į gerą ir reikalai paspartės.

   • AvatarRidikas (IP: 78.62.144.111)

    Matijosaiti skelbiam visu miestu meru arba Lietuvos ukvedziu ,reikalai kaip mat susitvarkys

  2. Avatarval (IP: 78.63.35.4)

   kaip visi matome jaku viadukas padarytas ne iki galo, zmones vaziuojantis is palangos ar is rajonu i silutesi dovilus ryte stovi po 40-50 min. kazkos asilas padare tik dvi juostos o galejo 3 nes posukis i tilzes galejo pelengvinti judejima bet durniu uztenka raba pinigai pasibaige. nemanau kad baltijos viadukas padarys judejima daug lengviau negu dabar. judejimas i kaire vistiek bus nelengvas ir reikes vaziuoti per zieda.

  3. AvatarUlla (IP: 78.57.204.183)

   Pagaliau ir pėstiesiems ir dviračiams susisiekimas pagerės, o tai varo per geležinkelį

   • AvatarKlaipėda (IP: 85.232.159.49)

    Gerai, kad rekonstruos, nelauks kol sugriūs.

  4. AvatarAnonimas (IP: 86.100.66.158)

   Nuoroda i projektą???

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt