P0

Transportas

Nuo penktadienio Klaipėdoje nebeveiks „mParking” programėlė (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-21


VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) dalinasi žinia, jog gavo pranešimą, kad nuo kovo 24 dienos Klaipėdoje nebebus galima apmokėti už automobilių stovėjimą mobiliąja programėle „mParking” – paslaugos teikėjas perorientuoja veiklą į Vilniaus miestą.

„Vairuotojų, kurie ja iki šiol naudojosi, prašytume atsisiųsti ir naudotis kuria nors kita populiaria parkavimo programėle iš veikiančių Klaipėdoje – „ParkMan”, „UniPark” arba „Flowbird”. Primename, jog senamiestyje ir Smiltynėje parkomatuose galima atsiskaityti ir banko kortele bekontaktiniu būdu, internetu galima įsigyti 5/10/30 dienų abonementą”, – rašo KKT.

Praėjusią savaitę KKT buvo paskelbusi kvietimą sudaryti sutartis dėl už automobilių parkavimą mobiliaisiais telefonais leidžiančių atsiskaityti programėlių. Kvietimas skelbtas, nes artėja dabar galiojančių sutarčių pabaigos terminas.

Sutartys su tiekėjais, atitinkančiais sąlygose nustatytus reikalavimus, bus sudaromos trejiems metams. Preliminariai numatoma, kad per tą laikotarpį uostamiestyje ir Klaipėdos rajone bus surinkta apie 5 mln. eurų rinkliavos. Potencialūs paslaugos tiekėjai turi savo pasiūlymuose nurodyti kokį procentą nuo surenkamos sumos nori sau pasilikti.


  2023-03-21

  2 komentarai “Nuo penktadienio Klaipėdoje nebeveiks „mParking” programėlė”

  1. AvatarAnonimas (IP: 109.205.236.17)

   Gražinkite atsiskaitymą SMS’ais.
   Patogu ir nereikėjo darmadėdam mokėti procentų.

  2. AvatarPersiladas (IP: 86.100.110.58)

   Nu va, vienas normalus app’as buvo Klaipėdoje, ir tas užsilenkė,

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt