P0

Švietimas

„Žiogelį“ apguls statybininkai

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-03-21


Netrukus prasidės vaikų lopšelio – darželio „Žiogelis“ milijoninės vertės paprastojo remonto darbai. Tikimasi, kad jie neužsitęs ilgiau, kaip metus.

„Google Street View” nuotr.

Klaipėdos savivaldybė pasirašė 987,3 tūkst. eurų vertės sutartį su UAB „Rainių statyba“ dėl šio objekto, esančio Kauno g. 27, paprastojo remonto darbų ir darbo projekto parengimo. Bendrovė, pasitelkusi keletą subrangovų, įsipareigojo darbus atlikti per 11 mėnesių. 

Dabartinė „Žiogelio” būklė, pasak paskelbtų dokumentų, yra prasta. Cokolinė jo pastato dalis daugelyje vietų sudrėkusi, pažeistas tinko sluoksnis, atsiradę pelėsio paveikti ir apkerpėję plotai. Nuogrinda aplink pastatą daugelyje vietų nusėdusi, prie pamatų atsiradę plyšiai.

Nors pastato stogo būklė gera, kai kur darželio sienose matosi įtrūkimai, sudrėkę plotai, tinko sluoksnio pažeidimai. Apšiltintų sienų danga daugelyje vietų yra mechaniškai apgadinta, sienų estetinis vaizdas prastas. Plastikinių langų rėmų langų ir durų būklė yra patenkinama, tačiau jų varčios – nesandarios. 

Lopšelio – darželio „Žiogelis“ interneto svetainėje skelbiama, kad Klaipėdos 43-asis lopšelis-darželis, įsteigtas prie Refrižeratorių laivyno bazės, savo veiklą pradėjo 1967 m. rugsėjo 1 d. Šiuo metu jame iš viso dirba 43 darbuotojai. Čia veikia veikia 11 vaikų grupių: 3 lopšelio, 6 darželio ir 2 priešmokyklinio ugdymo.

Šiuo metu dar tebevyksta ilgai užsitęsusi ir jau trijų milijonų eurų kainos ribą peržengusi vaikų darželio – lopšelio „Svirpliukas“ rekonstrukcija. O sutartis dėl vaikų lopšelio-darželio „Traukinukas” skyriumi tapusio darželio „Boružėlė“ rekonstrukcijos darbų projektavimo yra nutraukta.


  2023-03-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt