P0

Regionas

Neringos savivaldybė ieško kvalifikuotų specialistų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-22


Naujų komandos narių paiešką skelbia save unikaliausia vadinanti šalies savivaldybė: prisijungti prie komandos ambicingus ir naujoms idėjoms atvirus specialistus kviečia Neringos savivaldybės administracija.

Palmiros Mart nuotr.

Pranešama, jog skelbiami konkursai keturioms valstybės tarnautojų pareigybėms užimti.

Naujo vadovo laukia Miesto tvarkymo ir statybų skyriaus darbuotojai. Šiuo metu Neringos savivaldybės administracija įgyvendina ne vieną svarbų infrastruktūrinį projektą. Miesto tvarkymo ir statybų skyriaus vedėjui tektų prisidėti prie Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ rekonstrukcijos įgyvendinimo, darnaus judumo priemonių diegimo, atnaujinant gatves ir takus, vystant žvejams skirtą infrastruktūrą, aktyvaus laisvalaikio erdves. Planuose – ir Juodkrantės uosto statybos.

Siekiant užtikrinti darnias teritorijų planavimo procedūras, Neringos savivaldybės administracija ieško ir Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausiojo specialisto, ir Strateginio planavimo, investicijų ir turizmo skyriaus vyriausiojo specialisto, kuris skirtų dėmesį nuosekliam savivaldybės strateginių tikslų įgyvendinimui ir kurortinių tradicijų stiprinimui ir sklaidai.

Pastiprinimo reikia ir Neringos savivaldybės administracijos Teisės skyriui – skelbiamas konkursas šio skyriaus vedėjo pavaduotojo pareigoms eiti.

Skelbiama, jog kurorto administracija kelionės į darbą (iš darbo) išlaidas dalinai kompensuos. Be to, atsižvelgiant į darbo specifiškumą ir rezultatus, gali būti derinamos galimybės dalį darbo laiko dirbti nuotoliu.

Daugiau informacijos apie skelbiamus konkursus čia.


  2023-03-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt