P0

Regionas

Kviečia į Šimtmečio giraitės sodinimo akciją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-23


Kovo 25 d., šeštadienį, 10 val., Kuršių nerijoje vyks unikali Šimtmečio giraitės ir vardinio ąžuolo sodinimo šventė.

Iniciatyvos autorius žurnalistas ir kraštotyrininkas Denisas Nikitenka praneša, jog akcijos metu specialioje vietoje, į šiaurę nuo Juodkrantės, bus pasodinti 2023 pušų sodinukai, taip suformuojant vardinę Šimtmečio giraitę, dedikuotą Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos šimtmečiui. Kartu taip bus pagerbti ir Kuršių nerijos apželdintojais bei miškininkai, o ateities kartoms bus įkasta kapsulė.

„Tai bus savotiškas senų tradicijų pagerbimas. Specialiame inde – laiškas ateities kartoms; keletas naujausių, vietinių laikraščių numerių; 2023 m. nukaldintos euro monetos su mūsų Vyčiu reverse; miškininkystės planas su aiškiai pažymėtomis Šimtmečio giraitės ribomis. Tokias savotiškas relikvijas buvo madinga palikti nuo senų laikų”, – socialinio tinklo paskyroje rašo D. Nikitenka.

Į miškasodį kviečiama atsivežti ir vaikus, o po talkos visų lauks nerijos medžiotojų išvirta žvėrienos sriuba „šurpa“, arbata, įspūdžių aptarimas bei atminimo dovanėlės. Būtina išankstinė registracija – čia. Oficiali akcijos informacija – čia.


  2023-03-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt