P0

Fotoreportažai, Politika, Svarbu

Taryba baigė savo darbą jubiliejiniu posėdžiu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-23


Ketvirtadienio rytą į, ko gero, jau paskutinį savo posėdį susirinko 2019-2023 metų kadencijos Klaipėdos miesto taryba.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Šis posėdis – 50-asis per jos darbo metus. Pastarieji tapo istoriniais vien dėl to, kad pandemijos laikotarpiu politikai išmoko dirbti nuotoliniu būdu. Į gyvus komitetų posėdžius jie nebesirinko net ir pasibaigus pandemijai.

Naujoje Taryboje, pradėsiančioje darbą balandį, nebebus net 18-os iš 31 dabartinio politiko. Meru išrinktas Arvydas Vaitkus taip pat nebus Tarybos narys, tik ves jos posėdžius.

Kai kurie politikai prieš šį posėdį fotografavosi lyg atsisveikindami, nors, miesto Tarybos sekretoriaus Modesto Vitkaus teigimu, jei per šį posėdį nepavyks priimti tokių būtinų sprendimų, kaip reglamentas, Savivaldybės administracijos struktūros patvirtinimas, gali tekti šaukti dar vieną.

„Tikėtina, kad jis gali būti istorinis, baigiamasis, ko ir linkėčiau”, – pradėdamas posėdį sakė kadenciją baigiantis meras Vytautas Grubliauskas.

Šiame posėdyje dėl esą pateisinamų priežasčių nedalyvavo Vytis Radvila ir Antanas Kontautas.

Politikai dirbo gana sklandžiai ir greitai bei priėmė sprendimus visais darbotvarkės klausimais. Tad jei neiškils jokių neatidėliotinai spręstinų klausimų ketvirtadieninis posėdis ir liks paskutiniuoju.


  2023-03-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt