P0

Spyglys

„Klaipėdos energija” ginasi sargiais* (1)

Spyglys
2023-03-24


Savivaldybės valdoma ir į jos nemalonę patekusi bendrovė „Klaipėdos energija” prarado generalinį Katiną, kuris nuo užpuolikų ginasi teismuose.

Tuo metu našlaičiais palikti uostamiesčio energetikai ieško sargių, kurie galėtų apsaugoti juos nuo tolimesnių agresorių veiksmų. Juolab kad savivaldybėje šiuo metu bejėgį merą keičia kietas bičas, kuris sakosi viską greit pakeisiąs į gerąją pusę. Tik, va, nežinia, kur ta geroji pusė yra…

Todėl „Klaipėdos energijos” vadovybė už valdiškus pinigus perkasi vadovų (tai yra, savo) civilinės atsakomybės draudimus ir viešųjų ryšių paslaugas.

Nors Baltuosiuose savivaldybės rūmuose valdžia keičiasi, jos įmones aptarnaujanti UAB „RSV Projektai” yra amžina. Ji, vadovaujama  KRATC aštuonkojyje apsigyvenusio Arūno, energetikus viešųjų ryšių sargiais apsaugoti ėmėsi tik už kuklius 18 tūkstančių eurų per metus.

Spyglio moralas: ateis Arvydas ir visus nuteis arba išteisins, nepadės net sargiai.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.


  2023-03-24

  Vienas komentaras apie “„Klaipėdos energija” ginasi sargiais*”

  1. AvatarVRS (IP: 86.100.109.135)

   Tai , kad tas pats Arūnas buvo viešųjų ryšių konsultantu per rinkimus Arvydui, taigi atėjus pastarajam į valdžią, galės už pinigus konsultuoti dar didesnį savivaldos įmonių ratą…
   Kaip sakant ranka ranką plauna, arba varnas varnui akies nekerta..

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt