P0

Kriminalai ir nelaimės

Už vagystes nuteistai klaipėdietei – griežtesnis verdiktas (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-24


Teismas, pagal Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorės apeliacinį skundą išnagrinėjęs baudžiamąją bylą, pripažino 43 metų klaipėdietę kalta dėl dviejų jai inkriminuotų vagysčių. Moteriai apeliacinės instancijos teismas skyrė realią laisvės atėmimo bausmę.

Bylos duomenimis, ne kartą laisvės atėmimo bausmėmis jau teista moteris 2021 metų vasarį iš vieno Plungėje esančio prekybos centro pagrobė įvairių kosmetikos ir higienos prekių už 200 eurų. Po kelių mėnesių moteris taip pat apvogė ir Plungės mieste esančią elektronikos prekių parduotuvę. Skaičiuojama, kad pagrobusi belaidę kolonėlę, išorinę bateriją, žaidimų kompiuterį bei kitas prekes ji padarė daugiau nei 500 eurų žalą. Nustatyta, kad moteris veikė ne viena – vagystes ji planavo ir vykdė kartu su pažįstamu vyru, kurio atžvilgiu baudžiamasis procesas buvo nutrauktas, nes jis mirė.

Pernai gruodį Plungės apylinkės teismo Plungės rūmų paskelbtu nuosprendžiu dvejomis vagystėmis kaltinta klaipėdietė buvo nuteista tik dėl vienos iš jų. Pirmos instancijos teismas nuteistajai skyrė 45 parų arešto bausmę bei priteisė atlyginti 200 eurų žalą. Tokį teismo sprendimą apeliacine tvarka prokurorė apskundė. Apeliaciniame skunde ji nurodė, kad pirmos instancijos teismas, vertindamas bylos aplinkybes, neįvertino surinktų įrodymų visumos.

Bylą apeliacine tvarka išnagrinėjęs Klaipėdos apygardos teismas paskelbė naują apkaltinamąjį nuosprendį. Juo panaikinta žemesnės instancijos teismo nuosprendžio dalis, kuria nuteistoji buvo išteisinta dėl vagystės elektronikos prekių parduotuvėje. Apeliacinės instancijos teismas klaipėdietei skyrė subendrintą vienerių metų ir devynių mėnesių laisvės atėmimo bausmę.


  2023-03-24

  2 komentarai “Už vagystes nuteistai klaipėdietei – griežtesnis verdiktas”

  1. AvatarKlaipēdietē (IP: 82.145.210.99)

   Vagile taip pat reikētu paviešinti ,kad visas miestas žinotu apie 43 metu vagile,žiurnalistē galētu nuotrauka įkelti,kad plati visuomenēs dalis žinotu apie tokia piliete.Anksčiau buvo miesto lenta ,kur tokias asmenybes įamžindavo ,taip pat ir dabar ji būtu gerai ,miestelienai pažimtu vagis ,būtu atsargesni ,jų saugotusī ,o vagim būtu mažesnē galimybē ka nors apvogti.Tai pamažimtu vagimo skaičiu.

  2. AvatarKlaipēdietē (IP: 82.145.211.6)

   Pirštus nusukt į antra puse ,tokiai moteriškiai.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt