P0

Uostas ir jūra

Jūrinių vėjo jėgainių galimybių studiją rengs olandai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-24


Lietuvos jūrinėje teritorijoje vėjo elektrinių parkų infrastruktūros įgyvendinimo studija ir techninės specifikacijos jūrinių vėjo elektrinių parko jungčiai su sausumos tinklu kainuos daugiau nei pusę  milijono eurų. Sutartis dėl šių paslaugų pasirašyta turint tik vieno rangovo pasiūlymą.

Energetikos ministerija paskelbė, kad pasirašė 486 tūkstančių (be PVM) eurų vertės sutartį su „BLIX Consultancy BV” iš Olandijos. Tiek galimybių studija, tiek jungties  techninis projektas turi būti parengti iki šių metų pabaigos.

Praėjusio rudens pabaigoje dėl šių dokumentų parengimo skelbtas konkursas patyrė fiasko: negauta jokių pasiūlymų ar paraiškų arba jos buvo atmestos. Pirkimo procedūras pagal įgaliojimą atliko Lietuvos energetikos agentūra.


  2023-03-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt