P0

Spyglys

Rinkimų laimėtojų tyla ir paskutinės gulbių giesmės* (2)

Spyglys
2023-03-25


Kaip žemė tyli buvo Arvydo Vaitkaus komanda per paskutinį šios kadencijos savivaldybės tarybos posėdį. Nors ketverius metus Niagaros kriokliu liejo kritiką ir tulžį ant mero, ant administracijos ir kitų veikiančių asmenų.

Tylėjo ir iškalbingasis gražbylys Arvydas, niekad nepraleidžiantis progos pakalbėti. Matyt, pajuto žmonės, kokią naštą užsikrovė: viskas, kas buvo ir kas bus pasakyta, gali būti panaudota prieš juos. Startas – čia pat, o iki finišo… Bus linksma!

Užtat kaip giedojo dvi gerklingiausios Klaipėdos politikės Nina Puteikienė ir Alina Velykienė! Pajuto, matyt, merginos, kad tai paskutinė proga jų giesmėms iš garbingos tribūnos. Pajuto, ką praranda – tiesiog gulbės giesmės paskutinės…

Alina visą šią kadenciją labiausiai mylėjo Gintarą Neniškį ir už tai jį vis plakė liežuviu. Nina 12 metų slapta mylėjo Vytautą Grubliauską. Ir už tai jį skaudžiai baudė ilgomis šnektomis. Baigėsi balius, merginos, pailsėkite.

Spyglio moralas: viskas, kas iki šiol taip gerai tarnavo, pamažu nusidėvi. Spyglys 100 dienų nelauks.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.


  2023-03-25

  2 komentarai “Rinkimų laimėtojų tyla ir paskutinės gulbių giesmės*”

  1. AvatarG. (IP: 90.131.35.129)

   Spygly, gal galite prisistatykit visuomenėj, vardas, pavardė? Jei jau badote, tai norisi žinoti kokia vakcina dalinsitės, nes šiaip rašliava labai panašaus stiliaus į Šulco liberaliojo aTa.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt