P0

Sportas

Kurčiųjų tinklinis: klaipėdiečiai iškovojo bronzą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-27


Kaune dvi dienas vykusiame istoriniame – 1-ajame Lietuvos kurčiųjų vyrų tinklinio čempionate – auksas atiteko Vilniaus „Gesto“, sidabras – Kauno „Tylos-1“, bronza – Klaipėdos „Šermukšnio“ ekipoms. Mažajame finale klaipėdiečiai 2:0 (25:14, 25:11) įveikė Panevėžio „Vėją“.

Šešias komandas burtai buvo suskirstę į dvi grupes. A grupėje nenugalimi buvo „Tylos-1“ vyrai, antrą bilietą į pusfinalį nustvėrė klaipėdiečiai, mūšyje dėl vietos ketvertuke už borto palikę „Tylą-2“.

B grupėje pergales skynė „Gesto“ šešetukas. Antrą vietą užėmė Panevėžio „Vėjas“, treti buvo komandą subūrę ukrainiečiai.

Pusfinalio mačai baigėsi vienodu rezultatu. „Tyla-1“ 2:0 (25:19, 25:15) įveikė „Vėją“, o „Gestas“ – „Šermukšnį“ (25:15 ir 25:19).

Lietuvos kurčiųjų sporto komiteto prezidentas Edvinas Kriūnas, apdovanojęs istorinio čempionato nugalėtojus ir prizininkus, pasidžiaugė, kad naujos pirmenybės sulaukė dėmesio tarp bendruomenės sporto mėgėjų.

„Kiekvieną vasarą rengiame paplūdimio tinklinio čempionatus, rudenį – mišrių komandų pirmenybes. Tad tinklinio mėgėjams buvusią tuštumą nuo žiemos iki vasaros nusprendėme užpildyti vyrų čempionatu. Lankstūs nuostatai leido vyrams į komandą priimti ir po moterį. Matome, kad čempionatas pasiteisino, todėl žadame jį rengti ir ateityje“, – patikino E. Kriūnas.


  2023-03-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt