P0

Verslas

Apdovanoti du Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-28


Antradienį Vilniaus rotušėje surengtų tradicinių Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimų ceremonijos metu buvo apdovanoti ir du Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai.

Už eksporto rezultatus „Eksporto prizas 2022“ įteiktas laivų krovos bendrovei „Klaipėdos Smeltė“, kuri per pastarąjį dešimtmetį tapo moderniu konteinerių paskirstymo centru. 2022 m. įmonės eksporto apimtys padidėjo 74,8 proc.

II laipsnio (Sidabro) Darbo žvaigžde apdovanotas Gintautas Šiaškus – UAB „Klaipėdos transekspedicija“ vadovas ir savininkas. Jis jau 30 metų nuosekliai nuo įmonės Klaipėdoje įkūrimo vadovauja šeimos verslui: transporto, ekspedijavimo ir logistikos paslaugas teikiančiai bendrovei. Pagrindinė įmonės rinka – Skandinavijos šalys. Joje šiuo metu joje dirba 89 darbuotojai.


  2023-03-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt