P0

Uostas ir jūra

Pasaulinėje kruizinės laivybos parodoje – ir Klaipėdos uostas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-29


Lietuvos ir uostamiesčio, kaip kruizinės krypties, propagavimas, Klaipėdos uosto, jo galimybių ir naujai plėtojamo kruizinių laivų terminalo pristatymas, derybos su kruizinėmis kompanijomis – su tokiais tikslais į šią savaitę Floridos valstijos rytuose vykstančią pasaulinę kruizinės laivybos parodą „Seatrade Cruise Global“ išvyko Uosto direkcijos, Klaipėdos turizmo ir informacijos centro bei uostamiestyje veikiančių turizmo įmonių atstovai.

„Klaipėdos uostas, kaip kruizinės laivybos kryptis, šioje parodoje pristatomas jau 18-tą kartą. Šis renginys – puiki platforma pabendrauti su kruizinės laivybos kompanijomis tiesiogiai, išgirsti jų poreikius, ateities planus. Ši paroda kartu formuoja kruizinės laivybos tendencijas maždaug trejiems metams į priekį“, – sako Uosto direkcijos tarptautinių ryšių vadovė Kristina Gontier.

„Seatrade Cruise Global“ paroda šiemet vyksta jau 37-ą kartą. Paprastai Majamyje organizuojama paroda šiemet persikėlė į Fort Lauderdeilį, kuris dėl mieste išsidėsčiusio vandens kanalų tinklo dar vadinamas Amerikos Venecija.

Uosto vidus kompas

Kruizinės laivybos sezoną Klaipėdos uoste šiemet ketinama pradėti balandžio pabaigoje. Uostamiestyje per visą sezoną turėtų viešėti 44 kruiziniai laivai, 4 iš jų lankysis pirmą kartą.


  2023-03-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt