P0

Kultūra

Visa tiesa apie seklių darbą – knygoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-29


Balandžio 6 d., ketvirtadienį, 17 val., Klaipėdos Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) vyks knygos „Seklys: visa tiesa“ sutiktuvės. Knygą pristatys jos autorius, buvęs ilgametis uostamiesčio kriminalistas Vladimiras Plotkinas, žurnalistas Vaidotas Zaleckis ir knygos redaktorė Aina Plotkina.

Knygoje plačiai rašoma apie 2020 m. kriminalinės policijos veteranų klubo narių veiklą, jų iniciatyva pastatytą skulptūrą „Seklys“, Dailiaus Dargio video pasakojimą „Klaipėdos seklys“, bendradarbiavimą su dvasininkais ir kitų profesijų atstovais. Klaipėdoje pastatyta skulptūra „Seklys“ – pirmoji skulptūra Lietuvoje, skirta kriminalinės policijos pareigūnų profesijai.

„Tarnyba kriminalinėje policijoje – tai ne vien priesaika, pasiaukojimas ir ištikimybė, tai gyvenimo būdas. Atrodė, kad taip bus amžinai. Tačiau atėjo skausmingas atsisveikinimo momentas ir neišvengiamai teko užverti duris brangiai profesinei veiklai. Nejučia pats sau tyliai uždaviau klausimą – o kas toliau?“ – sako V. Plotkinas.

Knyga dalyvauja konkurse „Klaipėdos knyga 2022“. Už patinkančias knygas kviečiama balsuoti čia arba Klaipėdos bibliotekose.


  2023-03-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt