P0

Švietimas

Kviečia 10-oji mokinių mokslinė konferencija

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-30


Balandžio 7-ąją Klaipėdos universitete (KU) vyks jau 10-oji, jubiliejinė, mokinių mokslinė konferencija „Tolerantiška mokykla – saugi visuomenė“.

Renginį, kuriame pranešimus skaitys tik pagrindinių mokyklų, progimnazijų, gimnazijų, profesinių mokyklų ir daugiafunkcinių centrų 5-12 klasių moksleiviai, organizuoja KU Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto (SHMF) Pedagogikos katedros Tolerancijos ugdymo tyrimų laboratorija drauge su partneriais Klaipėdos miesto savivaldybės Vaiko gerovės komisija bei Dvasinės pagalbos jaunimui centru.

KU nuotr.

Šiemetėje konferencijoje laukiama per pusantro šimto dalyvių iš visos Lietuvos. Moksleiviai buvo kviesti pristatyti pranešimus apie jiems aktualias kasdienėje aplinkoje kylančias problemas, jų bei kitų bendruomenės narių saugumą ne tik mokyklų aplinkoje, bet ir virtualioje erdvėje. Tai viena iš dominuojančių pranešimų temų. Pranešimuose taip pat bus aptariamos moksleivių iniciatyvos skleidžiant tolerancijos idėjas visuomenėje, savanorystės ir socialinio dalyvavimo klausimai.

Iš viso konferencijoje, planuojama, bus pristatyti 26 pranešimai, jų autoriai – įvairių Lietuvos miestų ir rajonų (Klaipėdos miesto ir rajono, Kauno, Kaišiadorių, Rietavo ir kt. savivaldybių) atstovai.

Per dešimtmetį, kiek KU rengia šią konferenciją, joje dalyvavo daugiau nei 600 mokinių ir 430 pedagogų.

Mokinių mokslinė konferencija „Tolerantiška mokykla – saugi visuomenė“ balandžio 7-ąją vyks KU auditorijų ir konferencijų komplekse „Aula Magna“ (Herkaus Manto g. 90-2, p/c „Studlendas“). Dalyvių registracija nuo 9 iki 10 val., pradžia – 10 val. Detali konferencijos programa bus skelbiama tinklapyje www.ku.lt nuo balandžio 3 dienos.


  2023-03-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt