P0

Spyglys

Paveldosauga ir šiukšliavežiai nepasidalija nameliu senamiestyje*

Spyglys
2023-03-30


Yra Klaipėdos senamiestyje, šalia Teatro aikštės, toks gražus šimtametis pastatas, kuriame įsikūrę dvi labai svarbios kontoros.

Viena rūpinasi, kad mūsų šiukšlės būtų išvežtos ir mes už tai reguliariai bei stropiai sumokėtume. Antroji (ne)saugo kultūros paveldą, kad šis neišnyktų ar išnyktų per stropiai saugomas. Ir taikiai abi sugyveno. Iki šio pavasario.

Mat neseniai kažkuris vietinis tų kontorų veikėjas/ja ant to namelio sienos parašė laisvą žodį. Įsižeidęs kitos kontoros atstovas parašė atsakomąjį įžeidimą. Taip ir prasidėjo…

Ir nežinia, kada baigsis. Mat abi pusės garsėja ambicingumu. Ir garsės. Kol viso to namelio neaprašys baltų, anglosaksų ir slavų poezija.

Spyglio moralas: ateina lenininė talka, tad imkite teptukus ir visa tai gražiai uždažykite. O tai ateis Viešoji tvarka ir gausit baudžikę. Abi kontoros.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.


  2023-03-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt