P0

Kriminalai ir nelaimės

Girtas važiavo prieš eismą autostradoje (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-04-02


Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai šeštadienio vakarą ir naktį į sekmadienį sulaikė tris nemažai išgėrusius vairuotojus, kurių vienas sugebėjo važiuoti prieš eismą autostradoje.

Pirmasis girtuoklis įkliuvo apie 21 val. Klaipėdos rajone, Kiškėnų kaime – 31-erių automobilį „Toyota” vairavusiam vyrui buvo nustatytas 2,46 prom. neblaivumas.

Apie 23:35 val. Klaipėdoje, Smiltelės ir Mogiliovo gatvių sankryžoje patikrinus automobilio „Mercedes Benz” vairuotojui (gim. 1991 m.), buvo nustatytas 2,25 prom. neblaivumas.

O „linksmiausias” girtuoklis įkliuvo jau paryčiais, apie 3.30 val., kelio Vilnius-Kaunas-Klaipėda 273 kilometre, kai važiavo prieš eismą su savo automobiliu „Audi 80″. 25-erių vyrui nustatytas 2,57 prom. neblaivumas.

Visiems trims šiems herojams įteikti šaukimai atvykti į apklausą.


  2023-04-02

  Vienas komentaras apie “Girtas važiavo prieš eismą autostradoje”

  1. AvatarKlaipēdietē (IP: 82.145.210.99)

   Girto vairuotojo reikia bijot kaip žaibno ar ugnies,nes tokios nelaimēs nusineša nekaltas gyvybes,taip pat ir girti vairuotojaī gali sukeltī avarijas ,pražudyti save ir nusinešti nekaltu žmonių gyvybes ,kurie gali atsidurti keli.Laimingo atsitiktinumo dēka jie yra sulaikomi,ačiu reikia sakyt tokiem žmonēm,kur išgērusius sulaiko.Nes apie žūti keliuose Lietuvoj dideli skaičiai.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt