Pristato Mažūriškių vaikų darželio projektinius pasiūlymus

Regionas

Klaipėdos rajono savivaldybė skelbia, kad jau baigiamas projektuoti naujas darželis, kuris bus statomas Sendvario seniūnijoje, Mazūriškiuose. Pastate veiks 8 grupės, kurias galės lankyti 150 vaikų.

Visuomenė kviečiama susipažinti su projektiniais pasiūlymais.

„Kviečiu gyventojus susipažinti su projektiniais siūlymais ir aktyviai teikti savo pastabas. Tikiuosi, kad visi procesai ir toliau vyks sklandžiai ir jau 2025-aisiais į naują modernų darželį išskubės net pusantro šimto mažųjų Klaipėdos rajono gyventojų“, – pranešime cituojamas Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Darželis bus statomas Jurgaičių ir Juodžemių gatvių sankryžoje esančiame sklype. Įstaigoje veiks 2 grupės lopšelio amžiaus (2–3 m.) vaikams bei 6 grupės, kuriose bus ugdomi 3–6 m. ikimokyklinukai ar priešmokyklinukai.

„Šiuolaikiškame darželyje bus aktų salė, patalpos sportui, kabinetai. Numatytos ir patalpos sensoriniam kambariui, papildomam vaikų ugdymui, kaip dailės, teatro ar konstravimo kambarys. Veiklų netrūks ir lauke – čia bus įrengti žalieji plotai, pavėsinės, sporto aikštelė, žaidimų erdvės, taip pat edukacinė zona su mokomaisiais daržiukais ir mokomuoju kupoliniu šiltnamiu“, – teigia mero pavaduotoja Violeta Riaukienė.

Naująjį darželį projektavo UAB „Projektų ekspertai“. Su projektiniais pasiūlymais galima susipažinti savivaldybės interneto svetainėje.

Viešas projektinių pasiūlymų pristatymas nuotoliniu būdu vyks balandžio 20 d., 15 val. Prisijungimo nuoroda čia.

1 Comment

  1. Lina

    Valio! Gal į miesto valdiškas įstaigas nebeveš, liks vietų klaipėdiečiams.Išsiteks 20+ vaikų 30 kv.gyvo ploto.
    Dauguma darželių gyvena, valgo, ilsisi vienoje grupėje.
    Čia pastatys rojų.Tik va,kiek kainuos?

    Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Pagerbė ryškiausius metų kultūros šviesulius bei jaunuosius talentus

Priekulėje pristatytas naujas festivalis „Ženklai“, kviečiantis pažinti nepažintą Priekulę ir jos kūrėjus. Festivalio atidarymo renginio metu įteikti ir trys apdovanojimai ...
2024-04-15
Skaityti daugiau

Regionas

Gargžduose duris atvers bendradarbystės centras „Spiečius“

Birželį Gargžduose duris atvers jau 15-as Inovacijų agentūros bendradarbystės centras „Spiečius“. Centras veiks kaip erdvė, skatinanti regiono verslumą, teikianti nemokamas ...
2024-04-04
Skaityti daugiau

Regionas

Žadama keisti potvynių rizikos valdymo tvarką

Apie kompleksinį požiūrį į potvynių rizikos valdymą kalbantys Klaipėdos, Kretingos ir Šilutės rajonų bei Klaipėdos miesto savivaldybių vadovai sulaukė Aplinkos ...
2024-04-03
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This