P0

Kriminalai ir nelaimės

Ant paspirtuko – ir su vaiku, ir su narkotikais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-04-04


Klaipėdos policija pranešė apie išskirtinę situaciją, kuri buvo užfiksuota pirmadienio vakarą, apie 21 val., Kauno gatvėje.

Tuo metu Reagavimo skyriaus policijos pareigūnai pastebėjo elektriniu paspirtuku kartu su vaiku važiavusią moterį. Pastaroji nesuvaldė paspirtuko ir nukrito ant grindinio.

Pas 1989 m. gim. moterį rankinėje buvo rasti rusvos spalvos rutuliukai, galimai narkotinės medžiagos. Taip pat telefono dėkle rasta servetėlė, kurioje buvo baltos spalvos, biri galimai narkotinė medžiaga.

Moteriai įteiktas šaukimas atvykti į apklausą,  pradėtas tyrimas dėl neteisėto nedidelio kiekio narkotinių ar psichotropinių medžiagų turėjimo be tikslo jas parduoti ar kitaip platinti.


  2023-04-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt